Menu
TOPZINE.cz
Sport

V Praze se bude závodit v běhu do schodů

Gabriela Honková

Gabriela Honková

22. 9. 2009

run-upRichard Müller statečně zdolal 13 poschodí slavného hitu Po schodoch, obyvatelé i návštěvníci Prahy si mohou vyzkoušet vyběhnout rovnou 27 poschodí budovy City Tower v Praze. Výborná fyzička není podmínkou, účastnit se mohou i ti, co si to chtějí jen zkusit.

Zdroj: ChrisFromParis

Zdroj: ChrisFromParis

V sobotu 26. září se v Praze uskuteční poslední cyklus závodů v běhu do schodů ISIC Run-up 2009 se specielní kategorií pro studenty. Úkolem účastníků závodu bude vyběhnout v co nejkratším čase na vrchol věže. Vítěz se může těšit mimo jiné na let balónem pro 2 osoby, svalový elektrostimulátor, nebo GPS navigaci.

Připraveno bude mnoho stánků, soutěží a her. I když vítěz může být jen jeden, pořadatelé slibují mnoho zážitků a legraci pro všechny. Se soutěží bude probíhat i koncert, nebo cvičení na strojích a hraní videoher.

Registrace probíhá přes stránky run-up.cz, kde jsou k dispozici podrobnější informace o závodu. Měření času proběhne prostřednictvím čipu, který bude mít každý závodník u sebe. Nahoru se bude běhat, dolů jezdit výtahem.

Závodníci budou rozděleni do 8 kategorií podle věku a pohlaví. Účastníci mladší než 16 let mají registraci pro závod zdarma. Držitelé karty ISIC mají slevu na startovném, které po slevě bude činit 100 korun. Je možné se přihlásit i na místě, ale tato možnost bude přizpůsobena stavu a možnostem závodu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

V Praze se bude závodit v běhu do schodů