Menu
TOPZINE.cz
Hudba

V Praze povstanou francouzští čarodějové Hocus Pocus

Vojtěch Koval

Vojtěch Koval

29. 4. 2011

Další Boombox party je tady a rovnou s jednou z nejlepších hiphopových kapel s živými nástroji na světě. Do Pražského Lucerna Music Baru míří francouzská formace Hocus Pocus, zahrají v den výročí Pražského povstání, ve čtvrtek 5. května.

Foto: Hocus Pocus

Francouzšt Hocus Pocus zahrají v den výročí Pražského povstání, Zdroj: archiv kapely

Pražský Lucerna Bar před nedávnem zažil vystoupení Prago Union společně s Livě bandem, tedy kombinaci hip hopu a živých nástrojů. Nyní se fanoušci mohou těšit na kapelu, která patří mezi nejlepší hiphopové formace s živými nástroji na světa. Hocus Pocus, francouzská skupina kolem chlapíčka, který si říká 20Syl, vystoupí v Lucerna Music Baru už ve čtvrtek 5. května.

20Syl, DJ, producent, rapper a beatboxer, kolem kterého se utvořili Hocus Pocus, je rozhodně jeden z nevětších talentů, které v Praze kdy vystoupili. Jako člen týmu C2C se celkem pětkrát stal světovým šampionem v DJingu organizací DMC a ITF. Máte pochybnosti o tom, že koncert Hocus Pocus bude zážitek?

Hocus Pocus vystoupí v Lucerna Music Baru v den výročí Pražského povstání a věřte, že tenhle koncert bude stát za to. Jedná se o unikátní možnost poslechnout si skladby z jejich posledního alba 16 Pièces naživo. Celý koncert bude začínat ve 20 hodin.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

V Praze povstanou francouzští čarodějové Hocus Pocus