Menu
TOPZINE.cz
Hudba

V pondělí zažije Praha trojitý indie rockový koncert. Zahrají hosté za zámoří

Pondělní večer bude v Praze patřit indie rocku, alespoň v klubu 007 na Strahově. Zahraje zde trojice kapel, která potěší každého příznivce inteligentní nezávislé rockové muziky.

Apologies, I Have None Zdroj: pořadatel koncertu

Apologies, I Have None Zdroj: pořadatel koncertu

Večer zahájí americké punk rockové kvarteto Make Do And Mend,které přiletí z Bostonu. Hrají spolu šestým rokem, zatím stihli vydat dvě studiová alba. To aktuální se jmenuje Everything You Ever Loved a vyšlo loni v červnu, songy z něj tedy určitě v pondělí zazní.

Zdá se, že si kapela Prahu celkem oblíbila, vrací se sem již potřetí. Navíc pro návštěvníky koncertu přichystali milé překvapení, ke každé vstupence zakoupené v předprodeji dostanete jejich originální plakát.

Zpátky do devadesátek

V klubu 007 se téhož večera představí také krajané zmíněné bostonské party, pensylvánští Daylight. Tato formace se hlásí k inspiraci rockovou scénou devadesátých let. V jejich neučesaném kytarovém zvuku jako by se místy ozývala raná Nirvana. Zatím posledním výtvorem kapely je The Difference In Good and Bad Dreams, které je k poslechu i stažení na jejich oficiálních stránkách.

Návštěvníky ze zámoří doplní londýnská čtveřice EP s pozoruhodným názvem Apologies, I Have None. Původně hráli jen v polovičním počtu a orientovali se spíše na akustické folkové songy. Nakonec ale zakotvili u melodického punk rocku, doplněného osobitým hlasem zpěváka s příjemným londýnským akcentem. Ostatně jeden ze singlů můžete níže posoudit na vlastní uši.

Koncert bude zahájen v 19:15. Vstupenky jsou k dostání v běžné síti předprodejů za sympatických 219 korun, přímo před koncertem pak za 300 rovných.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

V pondělí zažije Praha trojitý indie rockový koncert. Zahrají hosté za zámoří