Menu
TOPZINE.cz
Divadlo

V létě patří děti do DOXu

Redakce

Redakce

15. 7. 2010

Speciální Dětské léto pro naše mladší spoluobčany připravilo pražské Centrum současného umění DOX. Každé čtvrteční odpoledne zde děti čeká hodina a půl kreativní zábavy. Na poslední červencovou sobotu je navíc připraven Dětský den.

Dětské léto v DOX Zdroj: Centrum současného umění DOX

Ať už jste na léto dostali na starost svoje mladší sourozence, sousedovy děti nebo máte potomky vlastní, DOX nabízí skvělou možnost, jak si od nich na chvíli odpočinout a přitom jim i něco dát. Každý čtvrtek od půl druhé je zde pro děti od 6 do 12 let připraven tvůrčí program.

Děti se v Centru současného umění setkají s různými uměleckými díly a prozkoumají zákoutí budovy centra DOX, bývalé továrny. Též si vyzkouší, jaké to je být umělcem, architektem, galeristou nebo i továrníkem.

Dětské léto v DOX Zdroj: Centrum současného umění DOX

Rozsáhlejší program děti čeká posledního července na Dětský den. Od dvou hodin budou probíhat výtvarné dílny na mnoho témat: Dancepainting s Janou Babincovou, Z pohádky na plátno s Vladimírem Houdkem a architektonická dílna s Janem Pfeifferem. Program zakončí loutková pohádka Baba Yaga.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

V létě patří děti do DOXu