×
TOPZINE.cz

V Kolíně bude trucovat L.O.S., Rybičky i Medvědi

skylineKolínský Kmochův ostrov již podvanácté přivítá hudební festival Natruc, který je mladším bratříčkem festivalu Rock for People. Na festivalu vystoupí oblíbené a známé kapely, vedle kterých se na dvou podiích představí i mladé začínající skupiny. Festival začíná v sobotu 22. srpna ve 13 hodin.

První skupinu na hlavní scéně můžete zhlédnout od 13 hodin, a to L.O.S, která se vám představí materiálem ze svého letošního debutu Feeling Box. Dále návštěvníci vidí a uslyší skupinu Gangnails, po nich kutnohorskou kapelu Rybičky 48. Na Kmochově ostrově přivítáme i Plexis, kteří letos slaví už 25 let existence. Táborští Sunshine byli nejdříve velmi oblíbení za hranicemi, ale dnes jsou už i u nás velice oblíbení, a dokonce letos vydali novou desku s názvem MGKK Telepathy. Skyline svojí novou desku prověřili na mnoha koncertech i festivalech. Třeba na červencovém festivalu Rock for People roztančili až několik tisíc fanoušků. Ve 22 hodin a 10 minut nastoupí na scénu Divokej Bill a na hlavní scéně uzavře večer skupina Southpaw.

Druhá stage bude ve znamení mládí a hned na úvodu ve 13:45 přivítá mladou kapelu Le Fin. Dále bude pokračovat kolínská kapela Kulatá Krychle. Seskupilo se několik muzikantů z různých skupin a založili rockovou kapelu Enter, kterou v Kolíně uvidíte od 16:50. Dále vystoupí No heroes, kteří své písničky zpívají v angličtině a to proto, že někteří členové strávili několik prvních let života v Americe. I metal bude slyšet z Kmochova ostrova a postará se o něj skupina Status praesents. Všichni určitě znáte kapelu Medvěd 009, její energii a optimismus, která svojí hudbou rozjuchá každé publikum. Od 21:40 vystoupí folkový projekt bubeníka a kytaristy Ondřeje Pečenky Folk3mail. Celý festival Natruc zakončí skupina Maradona Jazz, což je taneční skupina, projekt DJe kapely Plexis Petra Hoška aka DJ Mucho.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..