Menu
TOPZINE.cz
Hudba

V Kolíně bude trucovat L.O.S., Rybičky i Medvědi

Redakce

Redakce

13. 8. 2009

skylineKolínský Kmochův ostrov již podvanácté přivítá hudební festival Natruc, který je mladším bratříčkem festivalu Rock for People. Na festivalu vystoupí oblíbené a známé kapely, vedle kterých se na dvou podiích představí i mladé začínající skupiny. Festival začíná v sobotu 22. srpna ve 13 hodin.

První skupinu na hlavní scéně můžete zhlédnout od 13 hodin, a to L.O.S, která se vám představí materiálem ze svého letošního debutu Feeling Box. Dále návštěvníci vidí a uslyší skupinu Gangnails, po nich kutnohorskou kapelu Rybičky 48. Na Kmochově ostrově přivítáme i Plexis, kteří letos slaví už 25 let existence. Táborští Sunshine byli nejdříve velmi oblíbení za hranicemi, ale dnes jsou už i u nás velice oblíbení, a dokonce letos vydali novou desku s názvem MGKK Telepathy. Skyline svojí novou desku prověřili na mnoha koncertech i festivalech. Třeba na červencovém festivalu Rock for People roztančili až několik tisíc fanoušků. Ve 22 hodin a 10 minut nastoupí na scénu Divokej Bill a na hlavní scéně uzavře večer skupina Southpaw.

Druhá stage bude ve znamení mládí a hned na úvodu ve 13:45 přivítá mladou kapelu Le Fin. Dále bude pokračovat kolínská kapela Kulatá Krychle. Seskupilo se několik muzikantů z různých skupin a založili rockovou kapelu Enter, kterou v Kolíně uvidíte od 16:50. Dále vystoupí No heroes, kteří své písničky zpívají v angličtině a to proto, že někteří členové strávili několik prvních let života v Americe. I metal bude slyšet z Kmochova ostrova a postará se o něj skupina Status praesents. Všichni určitě znáte kapelu Medvěd 009, její energii a optimismus, která svojí hudbou rozjuchá každé publikum. Od 21:40 vystoupí folkový projekt bubeníka a kytaristy Ondřeje Pečenky Folk3mail. Celý festival Natruc zakončí skupina Maradona Jazz, což je taneční skupina, projekt DJe kapely Plexis Petra Hoška aka DJ Mucho.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

V Kolíně bude trucovat L.O.S., Rybičky i Medvědi