Menu
TOPZINE.cz
Apetit

V Kamenném Dvoře můžete popít, pojíst, zahrát si bowling i přespat

Redakce

Redakce

18. 2. 2010

grilovani600x338Kamenný dvůr je příjemná restaurace s bowlingem, kterou najdete na jižním kraji Prahy. Můžete si zde vychutnat významné hokejové nebo fotbalové zápasy promítané na velkoplošných projektorech a kdyby se vám tu opravdu zalíbilo, můžete se tu i ubytovat.

Ilustrační foto, Zdroj: pinegrovemarket.com

Ilustrační foto, Zdroj: pinegrovemarket.com

Interiér restaurace neurazí ani nenadchne, jedná se o klasický podnik, v kterém ale panuje bezprostřední atmosféra, což je pochopitelné vzhledem k tomu, že tu většinou vysedávají místní štamgasti.

Co se týče kuchyně, je tu nejen bohatá nabídka steaků, ale můžete si dát i neobvyklejší jídla, jako třeba mušle v zeleninovém vývaru. Snad jen vegetariánských jídel není takový výběr, jak dnes bývá zvykem. Točí se tu klasicky Gambrinus a Plzeň.

V létě můžete využít zastřešené zahrádky a užít si grilování na lávovém grilu. Ostatně grilování selat a krůt restaurace nabízí i v zimních měsících.

Bowling i ubytování v jednom

Co se týče bowlingu, jsou zde k dispozici čtyři dráhy, přičemž cena za hodinu hry závisí na denním čase. Od pondělí do pátku si zahrajete do 15 hodin za 150 korun, do 17 hodin za 220 korun a později za 320 korun. O víkendu do 16 hodin zaplatíte 240 korun za hodinu a později 320 korun stejně jako ve všední den.

K ubytování jsou tu k dispozici jedno až čtyřlůžkové pokoje s kompletním vybavením. Celkem jich tu najdete jedenáct a pokud zde hodláte strávit první noc v manželství, štěstí vám přeje. V tom případě totiž dostanete novomanželský pokoj zdarma.

Zkrátka a dobře – domácké prostředí v Kamenném dvoře stojí za to okusit na vlastní kůži.

www.bowlingpisnice.cz

ADRESA: Putimská 13, Praha 4 – Písnice

PROVOZNÍ DOBA:

TIP NA JÍDLO:

HODNOCENÍ: 4****

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

V Kamenném Dvoře můžete popít, pojíst, zahrát si bowling i přespat