Menu
TOPZINE.cz
Apetit

V březnu TOPZINE.cz ožije sexem. Poradíme, jak bez studu do sexhopu

Martin Peška

Martin Peška

1. 3. 2012

Tým našeho magazínu se nedávno rozrostl o dalšího člena. Je jím Anna Cajthamlová, na jejíž články se budete moci v březnu těšit, současně se bude jako editorka starat o populární rubriku Zdraví a sex.

FOTO: Kondomy

Foto: Martin Koubek, TOPZINE.cz

Na její bližší představení se můžete těšit v následujících dnech také na naší oficiální stránce TOPZINE.cz na Facebooku.

V rubrice Zdraví a sex vám poradíme, jak zatočit s jarní únavou a naladíme vás na vlnu pozitivní energie. Pro alergiky máme smutnou zprávu. Pylová sezóna začíná a vy máte poslední možnost užít si sex v přírodě. Až budete v posteli slavit Mezinárodní den zdravého spánku, nezapomenete jistě vyzkoušet i tipy sex kouče na dosažení společného orgasmu. Vydáme se na exkurzi do muzea erotiky a poradíme, jak beze studu nakupovat v sexshopu.

Anna Cajthamlová, editorka

A co pro naše čtenáře chystáme na měsíc březen v jiných rubrikách?

Film a TV

Březen je významný měsíc pro filmovou rubriku už jen proto, že budou ohlášeny výsledky Českých lvů. O vítězích vás budeme samozřejmě informovat, spolu s tím o nových trailerech či zajímavostech ze světa filmu. Přineseme také recenze na oscarovou Železnou lady, animák Lorax, „nástupce“ ságy Twilight s názvem Hunger Games nebo třeba filmovou verzi Okresního přeboru.
FOTO: Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová, zástupkyně šéfredaktora

Technologie a hry

Březen se stane svátečním měsícem pro všechny příznivce sci-fi počítačových her. Po dvouletém půstu se natěšení fanoušci série Mass Effect konečně dočkají vytouženého vyvrcholení trilogie v podobě třetího dílu. TOPZINE.cz přinese svým čtenářům vlastní recenzi, na niž se pro maximální objektivitu vrhnou Mára Jedinák a Zdeněk Král. Podle prvních hodnocení půjde o skutečnou pecku, která stojí za minimálně týdenní dovolenou. Celý měsíc však není pouze o Mass Effect, další velmi očekávanou hrou je brutální kooperativní řežba plná zombíků, Resident Evil: Raccoon City.

Těšit se můžete i na férovou nálož tematických článků. Markéta Mrázová totiž vybrala ty největší komiksové borce, kteří se objevili v počítačových hrách. Sestavila také žebříček těch nejtěžších bossů, jež dají zabrat i pařmenům profíkům. Martin Mašek se zase pustil do retro okénka a zavzpomíná na ty nejlepší fantasy RPG, které jste kdy (ne)pařili.
FOTO: Marek Jedinák

Marek Jedinák, editor

Cestování

Začátkem března se otevřou brány Matějské pouti. Doporučíme vám nejlepší a nejnovější atrakce, které se na pražském Výstavišti objeví. Dále připravujeme seriál o putování po vzdálené, ale přitom velmi atraktivní Jihoafrické republice. Nebudou chybět důležité informace o městech, jako je Johanessburg a Kapské město, ale i přírodních divech, hlavně Mysu Dobré naděje a národních parcích.
FOTO: Eva Chytková

Eva Chytková, zástupkyně editorky

Vzdělání a kariéra

Začátek prvního jarního měsíce patří událostem, které by žádný student základních, středních a vysokých škol neměl opomenout. Během Týdne neklidu na českých vysokých školách proběhne řada akcí, kterými studenti i členové akademických obcí dají najevo nesouhlas s chystanou vysokoškolskou reformou. Rubrika Vzdělání a kariéra bude samozřejmě u toho. V březnu na čtenáře čeká i série článků o studiu a možnosti práce v zahraničí a další zajímavé čtení.
FOTO: Sandra Štefaniková

Sandra Štefaniková, editorka

Divadlo

Březen se ponese v nabitém a různorodém divadelním stylu. Stihneme zrecenzovat několik inscenací z uplynulého festivalu nového divadla Malá inventura 2012. Pak nás čekají hned tři muzikálové novinky, a to Bídníci, velmi očekávaná Lucrezia Borgia a ke konci měsíce pak Hamlet: The Rock Opera. Do toho přijde klasická opera Gloriana a balet Šípková Růženka. Nezapomeneme ani na rozhovory. Vyzpovídáme herce Radka Valentu a Michala Slaného. Vrcholem prvního jarního měsíce budou ale zaručeně Ceny Thálie.
FOTO: Anna Kottová

Anna Kottová, editorka

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

V březnu TOPZINE.cz ožije sexem. Poradíme, jak bez studu do sexhopu