Úžasná 3D tetování. Realistická do té míry, že vás mohou vyděsit

3D tetování, Zdroj: www.boredpanda.com

Oblíbenost tetování přichází a odchází ve vlnách, nicméně hodně lidí na tuto ozdobu těla nedá dopustit. V poslední době vznikají ve velkém počtu také 3D tetování, která působí až neuvěřitelně realisticky. Jsou určena především zákazníkům, kteří chtějí opravdu vyniknout, neboť zaručeně přitáhnou pozornost téměř kohokoliv.

3D tetování, Zdroj: www.boredpanda.com
3D tetování. Zdroj: www.boredpanda.com

Výběr dobrého tatéra je velmi důležitý, někteří z nich totiž přímo šokují optickými iluzemi, jež dokáží za pomoci jehly na lidském těle vykouzlit. V následující fotogalerii se můžete pokochat nebo zhrozit nad díly, které mohou svým způsobem spadat do některé z uměleckých kategorií.

Pokud jste lehce extravagantní osobnost a chcete vyčnívat z davu, můžete o 3D tetování uvažovat. Nicméně pospěšte, než se z něho stane klasický mainstreamový počin. Dílo pak totiž bude ztrácet na originalitě.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Martina Knapová

Autorka studuje dějiny umění na Karlově univerzitě. Ve volném čase se věnuje psaní recenzí k výstavám, fotografování a cestování. Ráda by se v budoucnosti uplatnila na poli kurátorství a výtvarné kritiky.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*