Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Už víme, co přinese rok 2012!

Redakce

Redakce

7. 11. 2009

2012Velkolepá premiéra katastrofického filmu 2012 v Los Angeles přivítala mnoho známých celebrit. Mrkněte, kdo všechno se jí zúčastnil!

2012. Kdo zůstane?

2012. Kdo zůstane?

Film 2012 se po dvou týdnech od oficiálního vypuštění do světa v USA stěhuje do Los Angeles na svou premiéru. V úterý 3. listopadu byl černý koberec, spolu s estetickým dotvořením destruktivní scény auta pronikajícího skrz zeď před budovou Regal Cinemas LA Live, připraven pro přivítání celebrit.

Mnoho z členů původního hereckého složení se připojilo k večerní události. Amanda Peet, John Cusack, Thandie Newton, Woody Harrelson, Chiwetel Ejiofor, Oliver Platt a Danny Glover je jen pár z mnoha hvězd, které tam byla možnost spatřit. Liam James a Morgan Lily, kteří hrají ve firmu Noaha a Lilly Curtis byli také přítomni.

Muž za katastrofickým filmem, Roland Emmerich, si speciální premiéru také nenechal ujít a objevil se v doprovodu své sestry producentky Ute Emmerich. Adam Lambert, hvězda American Idol a interpret úvodní písně pro film též nechyběl.

Celkově zde bylo možné postřehnout mnohé známé tváře: seznam osobností tvořili Camilla Belle, Lauren Graham, Dania Ramirez, Sofia Vergara, George Hamilton, Mickey Rooney, Estella Warren, Jodi Lyn O’Keefe, Vail Bloom, Jason Biggs a jeho manželka Jenny Mollen.

2012 je dobrodružný film o katastrofě zmíněné v Mayském kalendáři vedoucí ke konci světa. I přes pesimistický tón se však snímek zaměřuje spíše na hrdinské počínání hlavních hrdinů. Do kin se v USA dostane v pátek 13. listopadu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Už víme, co přinese rok 2012!