Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Útok na Bílý dům: Channing Tatum se ukáže v akci se smyslem pro humor

Redakce

Redakce

11. 6. 2013

Teroristé namířili svůj útok na srdce USA – Bílý dům. Film zanechal skrz první trailer děsivý dojem. Druhý vážnosti z lehka ubírá. Kromě katastrofy se dočkáme i vtipů.

video
play-sharp-fill

Útok na Bílý dům vznikl v rukou režiséra Rolanda Emmericha. Po proslavených filmech Den poté a Den nezávislosti a 2012 přišel s další pohromou. Tou mají být teroristé, kteří obsadí přímo sídlo presidenta.

Za hlavními postavami stojí herci Channing Tatum v roli ochranky a Jamie Foxx v roli prezidenta. Tatum bude mít těžký úkol, a to nejen zachránit život hlavě Spojených států, ale i své dceři, jež je mezi rukojmími.

Zatímco první trailer ve stylu roztřesené kamery à la Blair Witch s pár výstižnými větami budil respekt a hrůzu; druhý trailer tón filmu naopak trochu zlehčuje. Pádné věty jsou z části vyměněny za dlouhé dialogy a šprýmy. Poté, co pan prezident prohlásí „ztratil jsem raketomet“, se ne jednomu vyloudí úsměv na tváři.

FOTO: Channing Tatum

Takže v Bílém domě nesmím chodit Bez kalhot? Zdroj: Reprofoto youtube.com

Celkově přináší druhý trailer více rozhovorů, akce a přestřelek. A po zhlédnutí této ukázky vypadá katastrofické drama spíše na komedii. O tom, jak bude snímek nakonec působit, se můžeme přesvědčit na vlastní kůži 18. června 2013.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Útok na Bílý dům: Channing Tatum se ukáže v akci se smyslem pro humor