Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Usher znovu na scéně. A přímo na předávání cen MTV Video Music Awards

Redakce

Redakce

31. 8. 2010

Dokázali byste si představit, že by MTV pořádala party a nepozvala by Ushera? Nebojte se, nic takového se nestane. Ushera na předávání MTV cen uvidíme, a to dokonce na pódiu. Už za dva týdny, tedy 12. září, se totiž v Los Angeles koná již 27. ročník předávání MTV cen. Tentokrát se však jedná o předávání cen za nejlepší videoklipy.

Usher ohromí své fanoušky na MTV VMA's, Zdroj: starpulse.com

Usher zde vystoupí spolu s americkou pop-punkovou skupinou Paramore, od které můžeme očekávat speciální vystoupení během akce moderované komediální hvězdou Chelsea Handler, kterou američtí diváci znají z talkshow Chelsea Lately.

„Je to pro mě neuvěřitelná pocta být součástí předávání cen MTV,“ říká Usher ve svém vyjádření oznamujícím jeho první vystoupení na MTV předávání cen od roku 2004, kdy se nám všem představil s úspěšným albem Yeah. „Nemůžu se dočkat, až budu vystupovat před zraky svých fanoušků na celém světě, kteří mi tolik pomohli nejen k úspěchu, ale i k vytvoření tohoto alba, a umožnili mi tu dnes být. Nikdy nevíte, co se stane na pódiu MTV VMA’s,“ říká Usher a dodává, že si pro fanoušky přichystal přímo nezapomenutelný zážitek.

Zpěvák, který právě tento týden představil svoji novou desku Raymond v. Raymond, je nominovaný v kategorii Nejlepší mužský videoklip, Nejlepší taneční videoklip a Nejlepší choreografie za videoklip OMG.

Další nominace

Výše zmíněná skupina Paramore je nominována v kategorii Nejlepší rockové video a zpěvačka z této skupiny, Hayley Williams, je spolu s B. o. B., se kterým spolupracovala na písni Airplanes, nominována v kategorii Nejlepší společné dílo. Hayley ale sbírá nominace dál, je nominována také v kategorii Nejlepší ženské video a Nejlepší hip-hopové video.

Tito dva umělci se připojí k plejádě účinkujících, jakými jsou například Eminem, Kanye West, Justin Bieber či facebookový král Drake anebo kapela Florence + The Machine.

Do kategorie Nejlepší nový umělec (u nás známé jako Objev roku) spadá popová hvězdička Ke$ha se svým tanečním singlem Tik Tok, dále pak Justin Bieber ve spolupráci s Ludacrisem za píseň Baby a v neposlední řadě jsou v této kategorii nominováni Jason Derulo, Nicki Minaj a skupina Broken Bells.

Jestli jste zvědaví, jak předávání MTV Video Music Awards bude probíhat, zapněte si českou verzi MTV, která bude přenášet česky dabovaný živý přenos a v následujícím týdnu nabídne také reprízy.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Usher znovu na scéně. A přímo na předávání cen MTV Video Music Awards