Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Uražený Russell Crowe nadával a prchal z rádia. Robin Hood v jeho podání měl prý irský přízvuk

Redakce

Redakce

21. 5. 2010

Uražený  Russell Crowe předčasně ukončil rozhovor v rádiu BBC poté, co reportér prohlásil, že legendární Robin Hood v jeho podání mluví s irským přízvukem.

Robin Hood

Robin Hood

Crowe se narodil na Novém Zélandu a vyrůstal v Austráli. Za svůj akcent v dobrodružném filmu  Robin Hood, který měl světovou premiéru na festivalu v Cannes, byl v britských médiích opakovaně kritizován.

Reportér kulturní rubriky BBC  Mark Lawson v rozhovoru řekl, že podle něj Robin Hood v Croweově podání zní jako Ir, který často jezdí na dovolenou do Austrálie. „Tak to jseš úplně hluchej kámo – fakt úplně hluchej, jestli tam slyšíš irskej akcent,“ opáčil Crowe v interview, vysílaném minulý čtvrtek.

>> Recenzi filmu Robin Hood si můžete přečíst zde <<

Lawson se  pak ještě zeptal, jestli se Crowe ve skutečnosti snažil napodobit akcent ze severní Anglie. Tam totiž leží Nottingham a v  jeho blízkosti les, ve kterém ve 13. století podle pověsti žil Robin Hood, zbojník, co bohatým bral a chudým dával. „Ne, ve skutečnosti jsem dělal Itala… tos to nepoznal?! Doprdele!“ řekl na to Crowe a zvedl se k odchodu.

3:10 Vlak do Yumy

Russell Crowe, majitel Oscara za roli ve filmu Gladiator z roku 2000, je proslulý svou vzteklou povahou. V roce 2005 byl v New Yorku  zatčen poté, co po jednom hotelovém zaměstnanci hodil telefonem. Tento incident pak označil za možná nejtrapnější situaci, do jaké se kdy dostal.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Uražený Russell Crowe nadával a prchal z rádia. Robin Hood v jeho podání měl prý irský přízvuk