Menu
TOPZINE.cz
Hudba

United Islands of Prague budou mít na Mánesu elektro scénu

Redakce

Redakce

15. 6. 2010

!Speciál!Festival United Islands 2010 nabízí široké spektrum hudebních žánrů. Jedním z nich bude také elektro scéna, kterou budou moci zájemci navštívit v pražském Mánesu u Vltavy a poslechnout si české i zahraniční představitele elektronické muziky.

Danoo, Zdroj: myspace.com

Mix progressive trance s moderním psychedelickým technem, elektronické hudby s živými nástroji a původní tvorby s převzatými skladbami, to je projekt Slater feat. U-Prag drummers. Vznikl jako hudební spolupráce mezi Michalem Smetanou a DJ Slaterem. Projekt má úspěch nejen u nás, ale i v zahraničí. Například v Německu či Rakousku. Plánované je také turné po Mexicu.

Pat heart, rodák z francouzské Guyany, se nejprve proslavil se svým jazzem ve Švýcarsku. Přes vystupování v Anglii, Rakousku, Portugalsku, Finsku a Slovensku se nakonec v roce 1997 dostal do ČR, kde zdomácněl. Od roku 2003 je dokonce residentem v Le Clan, kde ho můžete slyšet každý týden.

Roman Rai, DJ Ketan, DJ Tall, DH BLue, Denius, X. Morph a Danoo jsou DJové, kteří hrají především techno kombinované s housem. Jsou známí po celém světě a u českého publika značně oblíbení.

Alef Zero je skupina složená z lidí s rozličnou hudební minulostí. Od rocku přes jazz po taneční hudbu či punk. V současné době hraje drum’n’bass a je výjimečná tím, že používá i dechové nástroje. Zdomácněla v klubu Roxy.

Elektro scéna (Mánes) – pátek 25. června
[table id=20 /]

Elektro scéna (Mánes) – sobota 26. června
[table id=21 /]

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

United Islands of Prague budou mít na Mánesu elektro scénu