Menu
TOPZINE.cz
Hudba

United Flavour po pádu stanu na Pohodě ruší koncert

Redakce

Redakce

20. 7. 2009

Zítřejší koncert v Freestyle parku v pražských Modřanech kapela United Flavour ruší, byť zřícení stanu na slovenském festivalu Pohoda přežila bez fyzické újmy. Psychicky se však formace ještě necítí zcela fit na to, aby podala plnohodnotný výkon. Přitom měli předskakovat Shaggymu, který vystoupí na zmíněném místě zítra od 19 hodin.

„Na základě sobotních událostí, které se staly na slovenském festivalu Pohoda jsme bohužel zrušili naše úterní vystoupení před Shaggym v Praze Modřanech. Postupně se zotavujeme z neblahých zážitků a ještě se necítíme na to, abychom vystoupili na pódium a dali obvyklou show,“ omlouvá se kapela svým fanouškům, kteří se chystali na její koncert.

United Flavour společně s A.M.O. byli jediní, kteří hráli i po ohlášení tříhodinového přerušení festivalu z důvodu bouřky. Informace, že mají své vystoupení ukončit se k nim nedostala. Narozdíl od jednoho mrtvého a padesáti zraněných, které postihlo neštěstí ve stanové aréně na festivalu v Trenčíně, nebyl nikdo ani z jedné kapely fyzicky poraněn.

„Organizační tým festivalu nechal na základě zpráv o přicházející bouři vyklidit všechna pódia, avšak na našem pódiu nechal produkci běžet, čemuž doteď nerozumíme,“ dodnes se podivuje reggae formace.

Další koncerty United Flavour by měly probíhat podle harmonogramu uveřejněném na unitedflavour.com.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

United Flavour po pádu stanu na Pohodě ruší koncert