Menu
TOPZINE.cz
Nákupy a nakupování

Umělý vánoční stromek vypadá stejně jako živý

Chcete mít doma po ruce svou oblíbenou jistotu, která vám pomůže ušetřit kapsu i naše lesy? Pořiďte si umělý vánoční stromeček, který vypadá k nerozeznání od živého. Je to dlouhodobá investice, která se určitě vyplatí.

Prodej vánočních stromků po celý rok

Umělý vánoční stromeček

Shánět vánoční stromeček opravdu nemusíte na poslední chvíli. Už od začátku podzimu se rozjíždí aktivní prodej přes e-shopy, které nabízejí vánoční stromky se vší parádou. Umělý vánoční stromeček vám nikdy neopadá a nenadělá nepořádek v celém bytě. Navíc dokáže vypadat k nerozeznání od toho živého. Nemusíte každý rok kupovat kus živé přírody, která vám v bytě stejně zahyne. Tato dlouhodobá investice vám pomůže ušetřit i vaše finance.

Nákup z pohodlí domova sice zrovna nepřipomíná předvánoční atmosféru ve frontě na stromečky, vůni vánočního punče a romantiku zmrzlých prstů, kdy se den před Štědrým dnem snažíte sehnat to, co zbylo. Ale vybrat si svůj stromeček můžete kdykoli během celého roku, u kávy nebo skleničky vína, v teple, a vlastně tak nějak napořád. Odpadají vám potíže s dopravou na namrzlých silnicích a váš stromek vám bude doručen až domů.

3 D vánoční stromek se vyplatí

3D vánoční stromeček

Pokud si potrpíte na kvalitu, neváhejte a vyzkoušejte umělé vánoční stromky 3 D, které vypadají tak dokonale, že návštěva na první pohled ani nepozná, že nemáte živý stromeček. Můžete si vybrat smrk, borovici nebo jedličku různých velikostí, dokonce existují také jejich zasněžené varianty, které vypadají opravdu hezky a přirozeně. Vaše děti budou určitě nadšené.

Co si budeme povídat, děláme to přece hlavně kvůli dětem. Pravou vánoční atmosféru, spoustu dárků a rodinnou pohodu chce zažít každý a bez stromečku by to nebylo ono. Pokud chcete každý rok kupovat živý stromek, nechat jej umřít, opadat a mít z toho akorát lítostivý pocit, že je všechno pomíjivé, je to vaše volba. Přírodě to také příliš nepomůže, i když je pravda, že snaha stále vysazovat nové stromky tu vždycky bude a je nevyhnutelná.

Stromek v květináči může být i umělý

Další možností je nemít vánoční stromek vůbec, ale není to škoda? Některé rodiny se snaží o koupi stromku v květináči, ale prvotní nadšení často opadá spolu s jehličím stromečku, na který se jaksi zapomnělo. Pokud jej totiž včas nepřesadíte a nedáte si tu práci, stromek v nevyhovujícím prostoru přetopeného bytu stejně zahyne. Ne každý má tu možnost mít kam stromeček zasadit, například ve městech. Zrovna tak se to týká času plně zaměstnaného člověka.

Pokud se vám ale líbí tento design a chcete vizuálně ošidit vaše rodinné návštěvy, lze si také pořídit umělý stromeček v květináči, který vypadá opravdu autenticky. Volit můžete opět z několika velikostí.

Umělý vánoční stromeček jako řešení

3D umělý vánoční stromeček

Skvělé řešení objevila podnikatelka Blanka: “Nedovedu si představit Vánoce bez stromečku, a to nejen kvůli dětem. Máme s manželem malou firmu a opravdu se nenudíme. Před dvěma roky jsem objevila skvělý tip a sehnala si umělý vánoční stromeček, který letos chceme použít už potřetí. Necháváme ho nazdobený až do synových narozenin v půlce ledna, a pak ho rituálně odstrojíme.

Perfektní na tom je i to, že nám nikde nepřekáží, máme ho kam dát tak, aby se na něj neprášilo. Náš nejmladší syn si s ním rád hraje po celý rok a kočky ho nechávají na pokoji – na živý smrček rády šplhaly. Přesto vypadá stále pěkně a moje kamarádka při první návštěvě vůbec nepoznala, že stromeček není živý. Spokojenost je tedy velká. Odpadá mi práce s úklidem, čas ke shánění nového stromku a jeho následná likvidace, “ dodává.

Vánoční stromeček pro dokonalou zimní atmosféru

Spousta z nás si přeje prožít opravdu zasněžené Vánoce. Ne vždy se to podaří. Každoročně si užíváme takzvané Vánoce na blátě a většinou z toho nejsme příliš nadšení. Dokonalou zimní atmosféru však můžeme mít alespoň ve svém bytě. Jak? Třeba tím, že si pořídíme úplně zasněžený vánoční stromeček, který v nás evokuje radostné pocity z dětství, pohádky v televizi, domácí útulno a chuť maminčiných vanilkových rohlíčků. Ty jsou přece také bílé a hlavně moc dobré. Bílé vánoce v nás vyvolávají krásné vzpomínky. Dopřejme si je…

Bílé a zasněžené umělé vánoční stromečky vás nikdy neomrzí. Vypadají zajímavě a dokonale imitují reálný sníh, který z nich neopadává. Při prvotním roztahování větviček dojde k uvolnění nezachyceného sněhu, který bude tak blízko, jak jste si jej vždycky přáli mít. Vaše děti z toho budou nadšené.

Ohodnoťte tento článek:
4,4
Právě čtete

Umělý vánoční stromek vypadá stejně jako živý