Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Umělé řasy vám vykouzlí kočičí pohled!

Chcete si vykouzlit sexy kočičí pohled pro svého miláčka? Nebo být neodolatelná na večírku či párty? Vyzkoušejte umělé nalepovací řasy a rázem budete mít uhrančivý pohled. I známé celebrity se takto zkrášlují. Pak už bude záležet jen a jen na vaší šikovnosti a nápaditosti. Návod na správnou aplikaci najdete níže.

Zdroj: classylashes.com

Na dnešním trhu nalezneme mnoho druhů umělých nalepovacích řas, liší se délkou, tvarem i barvou. Mezi jedny z nejextravagantnějších patří řasy ve tvaru peříček. Můžeme je sehnat téměř v každé drogerii. Téměř u každého balení je jeho součástí jak návod, tak i lepidlo. Ovšem mnohem vhodnější a kvalitnější je lepidlo, které se prodává zvlášť. A dokonce ve dvou barvách – v černé (pro klasické černé řasy) a bílé (pro klasické černé nebo i řasy jiných barev, po zaschnutí zprůhlední).

Různé druhy umělých řas, Zdroj: falseeyelashesstore.com

Postup při aplikaci:

K aplikaci umělých řas budeme potřebovat: černou tužku na oči, umělé řasy, lepidlo a řasenku.

Jako první si vezmeme černou tužku na oči nebo tekuté oční linky, co vám více vyhovuje a s čím se vám lépe pracuje. Podél horního víčka, těsně u konečků řas, si standardně tužkou vytvoříme linku, kterou buď necháme jen tak, nebo rozmažeme prstíkem či vatovou tyčinkou. Tak si vytvoříme malé kouřové oční stíny. Tímto trikem zamaskujeme mezeru mezi umělými řasami a našimi řasami.

Máme dvě možnosti nalepení:

Vezmeme lepidlo, kápneme si trošku na prstík a potřeme s ním horní víčko těsně nad řasami. Pak přiložíme umělé řasy a chvíli přidržíme, než lepidlo zaschne. Při druhé metodě vezmeme umělé řasy a potřeme jejich konce lepidlem. Pak přiložíme těsně nad naše řasy a chvíli přidržíme, než lepidlo zatuhne. Když máme nalepeno, protáhneme řasy řasenkou pro jejich ještě vetší zvýraznění. A můžeme i vytvarovat kleštičkami na řasy.

prodlouzene_rasy

Pozor! U obou metod aplikujte řasy vždy od vnějšího koutku k vnitřnímu!

Postup při odstranění:

Řasy opatrně odlepíme nejlépe od vnější strany oka. Zbylé lepidlo z umělých řas, popřípadě řasenku, odstraníme pomocí olivového nebo stolního oleje. Kápneme si trošičku oleje na papírový kapesníček a opatrně setřeme. Po očištění můžeme umělé řasy vrátit zpět do obalu a následně použít znovu. Své přírodní řasy si dle potřeby odlíčíme a omyjeme.

Kolik stojí umělé řasy?

Samozřejmě záleží na kvalitě a druhu řas. Cena se řádově pohybuje od 50 Kč do 300 Kč. Cena samostatně prodejných lepidel se pohybuje od 100 Kč do 300 Kč.

Kráse se meze nekladou!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Umělé řasy vám vykouzlí kočičí pohled!