Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Účesy pro dlouhé vlasy nemusí být nudné! Přesvědčte se

Redakce

Redakce

29. 4. 2011

Už vás nudí váš současný účes a chcete změnu? Pokud jste majitelkou dlouhých vlasů, máme pro vás pár tipů, triků a užitečných rad, jak oživit účes za minimálního stříhání.

FOTO: Dlouhé vlasy s ofinou

Změňte svůj vzhled ofinou, Zdroj: youtube.com

Věhlasný britský stylista John Galliano vzkázal z pařížské módní přehlídky do světa, jaké účesy budou letos in. Jednoznačně dlouhé vlasy upravené na různé způsoby.

Zapletené i rozpuštěné

Zvolit můžete třeba cop, hit posledních let, který je vhodný pro každou příležitost. Od každodenního, ležérního nošení až po oficiální příležitosti, jako je třeba svatba. Nevěsta se zaplétaným copem okolo obličeje okouzlí všechny svatebčany. Chybu v letošní sezoně neuděláte, ani když vlasy necháte rozpuštěné. In jsou bohaté, přírodně zvlněné vlasy, které vytváří nespoutaný a romantický dojem zároveň.

FOTO: Drdol

Jednoduchý drdol s pěšinkou uprostřed

Stává se vám, že ráno spěcháte a nemáte čas vymýšlet složité účesy? A pak nejčastěji sáhnete po gumičce a vlasy stočíte do neposlušného a hlavně nudného uzlu? Najděte si chvíli a zkuste vlasy vyčesat do drdolu, který z vás udělá sebevědomou femme fatale, za kterou se otočí nejeden muž. Ať už zvolíte vysoko, nebo nízko posazený drdol, hodí se tenhle účes na běžné denní nošení do práce i do školy a parádu s ním uděláte i večer. Drdoly balerín zvolili odborníci účesy roku 2011 právě pro jejich jednoduchost a eleganci. Navíc jistě oceníte, jak jsou v teplých dnech praktické.

Culík tak trochu jinak

Ať už se chystáte na rande, nebo jdete sportovat, skvělou volbou bude jednoduchý culík. A jak z něj udělat moderní záležitost? Stačí spodním pramenem obtočit gumičku, připevnit pinetkou a budete neodolatelná. Nebo nechte pár neposlušných pramenů volně a smyslně vlát okolo.

FOTO: Účesy pro dlouhé vlasy

Čelenky na různé způsoby

Pokud nosíte své kadeře nejraději rozpuštěné, oživte je barevnou čelenkou, která doplní váš outfit. Nespletete se, jsou stále v kurzu. Přeneste se zpět do dob hippies a vybírejte z velkého množství barev, šířek a vzorů. Okolo hlavy si uvažte kus pestrobarevné látky nebo čelenku na gumičce nasaďte doprostřed čela. S tímhle stylingem zabodujete třeba na letních festivalech. Jestli upřednostňujete romantický styl, právě pro vás jsou určené čelenky s květinou nebo mašlí. Mezi skvělé vychytávky patří i čelenka z umělých pramenů vlasů zapletených do copu.

Ale pozor! Žádný trik, moderní účes ani ozdoba vás nezachrání, pokud vám vlasy poničila zima. Dopřejte jim kvalitní péči a potřebné vitamíny, které dodají zdravý vzhled, lesk a vytoužený objem. K pravidelným úpravám patří zastřihnutí roztřepených konečků ideálně jednou za šest týdnů. Při té příležitosti si dopřejte i masáž hlavy.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Účesy pro dlouhé vlasy nemusí být nudné! Přesvědčte se