Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Účesy na jaro 2011 ovládly polodlouhé a dlouhé vlasy

Anna Talašová

Anna Talašová

21. 3. 2011

Jaro je čas na změnu. Proberte skříň, vyhoďte všechno, co jste si za poslední rok nevzala na sebe. Pořiďte si pár nových kousků a peněženku provětrejte i u kadeřníka. Jaro je ideální doba ke změně účesu.

FOTO: Účesy jaro 2011

Trendy účesy na letošní jaro – pěšinka uprostřed a vysoký culík, Zdroj: youtube.com

Zimou namáhané vlasy určitě potěší, když jim věnujete o trošku více péče než normálně. Pokud se do jarního úklidu chcete pustit hned teď, ať vedou vaše první kroky do drogerie. Na zadní straně obalu si nastudujte, která maska se hodí právě pro váš typ vlasů, a těch 10 minut, párkrát za týden, to vydržte. Na záplavu lesklých vlasů jako z reklamy to sice stačit nebude, rozhodně ale uděláte něco pro jejich zdraví a váš dobrý pocit.

Ruce pryč, nejste kadeřnice

Barvení a střih ale nechte na odbornících. Vím, že je těžké odolat levnější variantě, kterou nabízí regály plné pestrobarevných krabiček lákajících na zaručeně přirozené odstíny. Stejně tak se zdá, že zastřihnout si vlasy musí zvládnout přece každý. Seberete odvahu a nůžky, pustíte si video s návodem a jdete na to. Pak můžou nastat dvě varianty. Buď výsledek obrečíte, nebo si řeknete, že to docela ujde a že to není zas až tak špatné.

FOTO: Trendy účesy, jaro 2011

Trendy účesy na letošní jaro – povolený drdol a ofina

Zrovna se na vás usměje štěstí a situace se bude vyvíjet podle druhého scénáře. Věřte mi ale, že kdyby vaše vlasy vzal do rukou profesionál, bude výsledek diametrálně odlišný. I na první pohled poznáte, kdy se střih opravdu povedl. Stačí vlasy prohrábnout a ony do sebe jednoduše zapadnou, skončí tam, kam mají. Projeví se to i při foukání a stylingu, kdy vám dobrý střih ušetří cenné minuty.

Účesy na jaro 2011

Letošní jaro patří jednoduchým účesům. Nosí se pěšinka uprostřed v kombinaci s rovnými i lehce vlnitými vlasy. Stále in je jednoduchý, vysoko posazený culík. Přestože jsme zvyklé stáhnout vlasy do culíku, když už nevypadají nejlépe, pro styling letošního jara je nezbytné je mít i v culíku krásně lesklé a čisté. Práci vám nedá ani stočit si vlasy do ležérního drdolu v týlu, zvlášť když můžete pár pramínků nechat volně.

FOTO: Zapletené účesy, jaro 2011

Trendy účesy na letošní jaro – zapletené copy

Sexy ozdobou dlouhých vlasů je letos ofina. Ať už si necháte zkrátit jen pár pramínků nebo půjdete rovnou do husté ofiny, nic není smyslnější než hluboký pohled zpod ní.

Jediným trendem, který vyžaduje trošku zručnosti a trpělivosti, jsou copy. V podání světových kadeřníků vypadají opravdu nádherně. Nevzdávejte to a zkuste to i vy. Účes v boho stylu může být tou pravou volbou pro nedělní procházku městem i letní grilovačku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Účesy na jaro 2011 ovládly polodlouhé a dlouhé vlasy