Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Účes podkova – buďte IN!

Lucie Vrožinová

Lucie Vrožinová

20. 2. 2010

Účes bude slušet jak brunetám, tak blondýnám, zdroj: teamsugar.comKaždý už určitě tento typ účesu velmi dobře zná a také ví, kdo tomuto účesu dal zelenou. Když se společně zamyslíme, napadne nás jistě jedno velmi slavné jméno – Victoria Beckham, známá průkopnice nových trendů.

Účes bude slušet jak brunetám, tak blondýnám, zdroj: teamsugar.com

Účes bude slušet jak brunetám, tak blondýnám. Zdroj: teamsugar.com

Ihned po ní si tento účes oblíbila i zpěvačka Rihanna a mnoho dalších slavných hvězd.  I když momentálně mají tyto star ještě kratší vlasy, téměř na ježka,  je tento účes pořád oblíbený a doslova pohltil ženy ze všech koutů světa. Je vidět, že i české slečny a ženy jdou s dobou, chtějí být vidět a nebojí se experimentovat. Z našich českých celebrit se tento účes zalíbil např.  Hance Mašlíkové či Dominice Mesarošové. Obě dvě neváhaly a shodily své dlouhé hřívy. Nemusím snad ani dodávat, že s účesem byly maximálně spokojeny.

Tento slušivý účes je bezesporu vhodný pro všechny věkové kategorie. Nejen že velmi sluší, ale udělá z vás elegantní a zároveň sexy dámu každým coulem. S tímto účesem budete rozhodně působit svěžeji a mladistvěji. Podkova se doporučuje zvláště ženám, které mají jemné vlasy, ale samozřejmě to není podmínkou.  Záleží jen na vás, jakou délku mikáda a jaký střih ofiny zvolíte. Samozřejmě na konečném vzhledu podkovy je důležitá také úprava účesu. Je nutné dát si trošku práce s vyfoukáním pomocí speciálních kartáčů a různých vlasových přípravků, bez kterých by tento účes rozhodně nešel vytvořit tak, aby nám vydržel co nejdéle.

zdroj: glamourvanity.com

Zdroj: glamourvanity.com

Tak neváhejte, a pokud vás tento účes láká a líbí se vám, utíkejte ke svému kadeřníkovi a nebojte se experimentovat! Zájem mužů a pohodlnost tohoto účesu vás jistě velmi mile překvapí!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Účes podkova – buďte IN!