Menu
TOPZINE.cz
Cestování

Ubytování Ostrava

Komerční sdělení

Komerční sdělení

20. 12. 2016

Ostrava, ocelové srdce České republiky, může nabídnout mnohem víc, než jenom mourem umazanou minulost. Hornictví je sice zajímavé, ale pro ženy a především děti je to doslova španělská vesnice. Když se během prohlídky Ostravy nechcete umazat, máte spoustu jiných možností, kam se jít podívat tzv. na čumendu a poznat něco nového.

Základem je určitě zoologická zahrada, která nadchne hlavně menší děti, které si tu mohou nakrmit pár koz a ovcí. Jelikož je areál zahrady poměrně rozlehlý, svoje ratolesti zde můžete pěkně unavit a teprve potom zařadit na program něco kulturního, jako je například prohlídka Slezskoostravského hradu, který pochází ze 13. století.

Unavené děti budou poslušně poslouchat celý výklad, a když prokážou, že umí spořádaně poslouchat, zkuste je ještě vzít do muzea umění. Za odměnu se potom budou moci vyšplhat na vyhlídkovou věž na Nové radnici. A protože po takovém náročném dni, do kterého už se vám tam nevešel ani relax na pobřeží řeky Ostravice nebo procházka Stodolní ulicí, zalezte rovnou do postele v nějakém příjemném hotelu.

Zajistěte si své místo

Lepší je už s takovým scénářem počítat dopředu a hotel nebo penzion v Ostravě si rezervovat. Nejenom kvůli místu, ale také kvůli parkování, jako hosté ho tu budete mít zdarma, kdežto ve městě byste museli za stání platit. Navíc, když vaši špunti nebo vy budete unavení, nebude se vám chtít vyřizovat papírování při zápisu do hotelu. Informace o ubytování najdete nejsnáze na stránkách Ostravy, kde si můžete vybrat z hotelů, apartmánů, ubytoven nebo penzionů a to navíc i podle počtu hvězdiček v jejich názvu.

Další možností je vybírat ubytování v Ostravě podle lokality, což se nejlépe hledá přímo na mapě, kde vidíte i vzdálenost do centra nebo celkové umístění ubytování. Lepší je volit už v pohodlí domova, kde si můžete zjistit všechny potřebné informace pár kliknutími, než obcházet potom v Ostravě jednotlivá ubytování a ptát se na cenu nebo místo.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Ubytování Ostrava