×
TOPZINE.cz

U nebankovní společnosti máte půjčku vyřízenou do pár minut

Nebankovní půjčka

Víte, jaké jsou přednosti nebankovních půjček? Možná jste zarytým odpůrcem nebankovních zprostředkovatelů, takže jste po nich ani nepátrali, což je velká chyba. U takzvaných nebankovek narazíte na benefity, které banky rozhodně nenabízejí. Rychlost vyřízení půjčky, minimum dokladů, online zpracování žádosti, jednoduchost a transparentnost, to vše jsou výhody, kvůli nimž stojí nad úvěrem u nebankovky minimálně přemýšlet.

Už dávno minuly doby, kdy se nad nebankovními společnostmi po právu ohrnoval nos. V současnosti existují na trhu finanční instituce, které bankám výrazně šlapou na paty. Není to jen výhodnými podmínkami, jež nabízejí, ale oproti bankám dokážou z rukávu vysypat výrazné proklientské benefity, kterým banky nedokážou konkurovat.

Peníze do 15 minut na účtu

Proč si lidé berou půjčku? Protože se něco pokazilo nebo je k tomu nutí aktuální situace, z které je potřeba se dostat co nejdříve. Není čas otálet, účty se musí platit, auto se musí nechat opravit, bez telefonu také nelze být věčně. Peníze potřebujete hned. Z problému vás téměř okamžitě může dostat Razdva půjčka. Jde o rychlou online půjčku, která je na trhu poměrně nově, ale za tu krátkou dobu již získala řadu spokojených klientů. Tím, čím Razdva půjčka vyniká oproti konkurenci, je doba doručení peněz na účet od schválení žádosti. Od okamžiku uzavření úvěru po vyplacení požadované částky na bankovní konto je maximálně 15 minut. To je doba, za kterou si tak tak stačíte uvařit vaši oblíbenou kávu…

Už jen online

Neexistuje snad člověk, kterého by bavilo trávit čas ve frontách na pobočkách bank, vyplňovat stohy papírů a dokládat i to, co si myslel, že už nikdy nebude potřebovat. U Razdva půjčky se těmto zbytečnostem, které vás jen obírají o čas, vyhnete, protože je od začátku do konce čistě online. O úvěr požádáte online přes kontaktní formulář, nahrajete pár nezbytných dokladů do žádosti, taktéž online se dozvíte, že bylo vaší žádosti vyhověno a máte na peníze nárok. Na účtu vám pak požadovaná suma přistane do 15 minut.1 Komentář U nebankovní společnosti máte půjčku vyřízenou do pár minut

  1. No jestli se tohle někomu zdá výhodné, tak „Just do it!“
    REPREZENTATIVNÍ PŘÍKLAD: ÚVĚR V CELKOVÉ VÝŠI 10 000 KČ, SPLATNOST 3 MĚSÍCE, SPLÁTKA 3 872 KČ, CELKEM ZAPLATÍTE ČÁSTKU 11 616 KČ. PEVNÁ ZÁPŮJČNÍ ÚROKOVÁ SAZBA 148,51 %, RPSN 148,51 %. SPLÁTKA NEOBSAHUJE ŽÁDNÉ POPLATKY ZA DOPLŇKOVÉ SLUŽBY.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..