Menu
TOPZINE.cz
Hudba

U-KLUB: Hudební klub přímo v areálu kolejí

36.jpgV Olomouci nemusí studenti chodit za zábavou daleko. Přímo v areálu kolejí se nachází jeden z nejznámějších olomouckých hudebních klubů, který nabízí širokou škálu koncertů a různých akcí.

Zdroj: www.u-klub.cz

U-klub, Zdroj: u-klub.cz

U-klub se  za 25 let své existence stal centrem společenského života nejen olomouckých studentů, ale také města Olomouce. Známý je hlavně díky koncertům špiček české hudební scény, a to snad všech hudebních žánrů. Nemusíte se tedy bát, že byste si z bohaté nabídky nevybrali. U-klub je již proslulý pestrostí nabízených koncertů a v Olomouci má mezi hudebními kluby výsadní postavení. O tom svědčí vysoká návštěvnost. Zejména v poslední době, kdy  se v U-klubu představili například skupiny Sto zvířat, Vypsaná Fixa, Divokej Bill, UDG, zpěvačka Lenka Filipová a mnoho dalších interpretů.

Kromě hudebních produkcí probíhají v tomto univerzitním klubu různé studentské večírky, benefiční a charitativní akce, plesy, školní akademie a také koncerty začínajících kapel. Největší část návštěvníků tvoří studenti Univerzity Palackého, kteří v U-klubu pořádají také řadu svých kulturních či společenských akcí. Za zmínku jistě stojí například antiples právníků nebo různé společenské večery kateder.

Jestli tedy navštívíte Olomouc, nebo zde budete studovat, určitě se do U-klubu zajděte podívat. Dobrá hudba, skvělý bar, vynikající program, spousta fajn lidí; to je U-klub.

U-klub

Šmeralova 12, Olomouc

Otevírací doba: 18:00 až 02:00

Hodnocení: 4****

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

U-KLUB: Hudební klub přímo v areálu kolejí