Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Tyto pánské kalhoty jsou synonymem pohodlí! Podívejte se, jak je nosit i mimo domov

Komerční sdělení

Komerční sdělení

30. 12. 2020

Tepláky byly původně určeny pouze jako oblečení pro nejrůznější sportovní aktivity a tréninky. Tomu už ale dávno odzvonilo, stejně jako dobám, kdy se nosily jen na doma. Potkat na ulici, na party, nebo dokonce v restauraci muže i ženy v teplácích tak dnes již není žádné módní faux pas. Nemluvíme ale samozřejmě o retro teplácích takzvaně do gumy s vytahanými koleny až na zem.

Designový boom zasáhl v posledních letech naštěstí i pánské tepláky, a tak můžeme nezřídka narazit na velmi zdařilé a stylové modely. Patříte-li k těm lidem, kteří koketují s myšlenkou si právě takové moderní a stylové kalhoty do svého šatníku pořídit, pokračujte ve čtení. Podívejte se, jaké tepláky by neměly uniknout vaší pozornosti.

Městský styl

Typickými zástupci tohoto módního stylu z řad tepláků jsou joggery. Kalhoty, které jsou často ozvláštněny vzory a různými motivy. Velmi trendy vypadají v maskáčovém provedení jakékoliv barvy. Často se také můžeme setkat s poněkud odvážnějšími designovými prvky, jako jsou pruhy látky visící z kapes kalhot či velké ozdobné druky na nich. Střih těchto kalhot se od oblasti rozkroku dolů zužuje a je pohodlný i na dlouhé nošení. Pokud uvažujete o koupi pánských jogger tepláků, zavítat můžete například do internetového obchodu Bolf.cz, kde naleznete široký sortiment a žhavé módní novinky nejen z kategorie pánských tepláků, ale také ostatního oblečení.

Sportovní styl

Nosit pohodlné oblečení je bez debat příjemné. Jsou ale situace, kdy je přímo nutnost, abychom se v oblečení cítili příjemně, a aby nás nijak neomezovalo v pohybu či dokonce neškrtilo. Řeč je o sportu a sportovních teplácích. Kontrastní prvky v podobě lemů a pruhů po stranách nohavic, často i vícečetné, jsou pro sportovní a tréninkové pánské tepláky typickým znakem. Pokud rádi běháte, vyberte si tepláky s kapsami na zip. Hitem v této kategorii kalhot je kombinování více barev v postranních průstřizích nebo výrazné ochranné reflexní vzory.

Elegantní styl

Elegantní tepláky jsou pohodlné natahovací kalhoty s mělkými kapsami v oblasti boků. Pro ještě formálnější vzhled můžete v obchodě sáhnout po teplácích bez kapes. Střih nohavic je nejčastěji rovný či lehce se zužující. Kalhoty také mnohdy mívají puky. Ideální barvou je světle šedá, bílá nebo třeba slonovinová v kombinaci například s rolákem tmavé barvy nebo světlou košilí. Skvěle ale elegantní tepláky působí i v dekoru jemných proužků či drobných kostiček.

Tip na závěr

Vždy se soustřeďte na to, aby vám tepláky především skvěle padly. Nežijeme už v devadesátých letech, kdy se pod vlivem trendů americké hudby dalo tolerovat nošení širokých tepláků s nízkým rozkrokem, jež muži častokrát nosili spadlé pod zadek, až jim z nich vyčuhovalo spodní prádlo. Při nákupu pánských tepláků online si tak raději ověřte své míry a porovnejte je s rozměry kalhot uvedenými v daném e-shopu. Za obnošený model na práce na zahradě vás jistě módní policie nezatkne. Nošení tepláků mezi lidi ale má svá pravidla.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Tyto pánské kalhoty jsou synonymem pohodlí! Podívejte se, jak je nosit i mimo domov