Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Twilight Zatmění: Bella dostane prsten aneb Co nás čeká a nemine

Blíží se premiéra třetího snímku Sagy Twilight a Summit Entertainment opět zveřejnil novou fotku, na které je scéna Edwarda, jak předává své lásce Belle prstýnek.

Zatmění

Zamilovaná dvojice Edward a Bella, to jsou hlavní role hollywoodských herců Roberta Pattinsona a Kristen Stewart, kteří se díky nim proslavili. Láska vegetariánského upíra k obyčejné smrtelnici opravdu otočila Zemí o 360°. Nemluvě o tom, kolika věcmi si již museli projít hlavní hrdinové. Samé premiéry, předávání cen, večírky, autogramiády, promo akce, rozhovory, focení, to vše musí správná hvězda v Hollywoodu ovládat jedním prstem, ale není to jednoduché, jak po fyzické tak i psychické stránce.

Nejrůznější předměty (knihy, DVD, CD atd.) s tematikou Twilight ságy naleznete zde

Zajímají-li vás spíše knihy, kompletní sérii v krásném balení seženete tady

Twilight Saga: Zatmění

Twilight Saga: Zatmění

A co nás čeká v nejbližší době s těmito upíry? V červnu má premiéru třetí snímek s názvem Zatmění. Bella si zde bude muset vybírat mezi svou láskou Edwardem a přítelem Jacobem Blackem (Taylor Lautner), který je do Belly neskutečně zamilovaný a chce ji uchránit před nebezpečím, které jí od upírů může hrozit.

Více článků o Stmívání naleznete tady

Scéna s prstenem

Summit Entertainment také v nedávné době zveřejnil na internetu novou fotku ze scény, kde Edward předává Belle něco opravdu cenného. Jedná se o prsten, který se v jejich rodině předává už po staletí. Ovšem, bez ohledu na historii prstenu se diváci musí zaobírat faktem, že prsten je zásnubní. Díky myšlence Edwarda, že Bellu promění v upírku až po svatbě, se Bella musí podřídit, jinak nikdy nedostane to, po čem tolik touží.

Stmívání

Jak dopadne boj v Seattlu mezi upírem a vlkodlakem a dalšími krvelačnými upíry se dozvíme v našich kinech již 1. července.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Twilight Zatmění: Bella dostane prsten aneb Co nás čeká a nemine