Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Twilight Sága: Budou hlavní představitelé módními ikonami?

!SPECIÁL!Před pár dny přišlo do kin další pokračování velmi populárního a oblíbeného filmu Twilight Sága. Celosvětový úspěch zaručil hlavním představitelům obdiv a zájem médií i veřejnosti. Bella, Edward a Jacob si podmanili filmová plátna. A my se ptáme, zda si Kristen, Robert a Taylor podmaní i módní průmysl?

Premiéra filmu Stmívání

Premiéra filmu Stmívání, Zdroj: distributor filmu

Začneme tedy dámou, ta má přednost.

Kristen Jaymes Stewart ztvárňuje ve filmu Bellu Swan, krásnou osmnáctiletou dívku, která pozná strasti i slasti života, o kterých dříve neměla ani tušení. Ve skutečnosti je hlavní představitelce dvacet let a pochází z Los Angeles z Kalifornie.

O sobě říká, že není žádná módní ikona, ale ráda se pěkně oblékne, však na ulici ji nejčastěji potkáme ve stylu ala bezdomovec, jak jí někteří říkají, tedy v roztrhaných jeansech, sepraném tričku, mikině s kapucí a tmavých brýlích. Zřejmě je tomu kvůli jejím problémům s popularitou, není ráda, když jde po ulici a lidé na ni neustále pokřikují. Sem tam ji ale vídáme v luxusních róbách, převážně jde-li na večírek nebo nóbl akci. Večerní nařasené černé šaty, které zvýrazňují její krásnou postavu, k tomu dodaný nadýchaný vzhled účesu a na nohách semišové lodičky na vysokém podpatku. Klasika, co nemá chybu, i to je Kristen.

FOTO:Kristen Steward

Kristen Steward, Zdroj:distributor filmu

Když ji vídáme v obležení přátel, nedá se nevšimnout rockového stylu, který má tolik v oblibě. Na rukou pyramidové náramky nebo silné řetězy. Na krku buď velký kříž, nebo řetízek s přívěskem ve tvaru blesku. Vlasy si nechává volně, aby získaly vzhled vlasů nijak neupravených. K jejímu stylu patří jeansy, ať už jsou klasicky rovné, modré, různobarevné a v kombinaci s volným tričkem s velkými nápisy. Řetězové doplňky tvoří ten její rockově punkový styl. I taková je Kristen. Také nesmíme zapomenout na koženou bundu, která je vkusným módním doplňkem, jak k rokovému, tak sportovnímu stylu, který též vyhledává.

  • Twilight sága – speciál rubriky Film a TV sledujte zde

Co se týká obličeje a make-upu, Kristen má krásnou tvář. Nedá dopustit na slabý make-up s malinkým přidáním růže na tváře. S dalším malováním si moc hlavu neláme, pouze protáhne řasy, které jí tak velmi zvýrazní krásné, velké oči. Občas zvýrazní rty bezbarvým nebo slabě narůžovělým leskem.

Kristen Stewart nemá jeden vyhraněný styl. Do ulic vyráží směle a odhodlaně jen tak, bez všelijakého fintění. Její pohodlný styl ala bezdomovec jistě nadchne mnoho fanoušků, neboť je pohodlný na nošení, ale s jistým kouzlem, které se jednomu jeví, jinému ne.

Robert Thomas-Pattinson se stal idolem mnoha dívek a žen. Ve filmu představuje Edwarda Cullena, asi stodevítiletého upíra. Ve skutečnosti je hlavnímu představiteli čtyřiadvacet let, narodil se v Londýně.

Jeho styl bych charakterizovala jako elegantně sportovní. Na večírcích a společenských akcích ho vídáme většinou v černých kalhotách, černém saku, s bílou košilí a černou kravatou. Občas se zvýrazní stříbrným sakem. Jinač nepohrdne tmavými jeansy, polokošilí i tričkem. S účesem si také moc starostí nedělá, vezme gel a na hlavě si vyrobí prostě jednoduchý rozcuch, nebo si to aspoň myslíme.

S popularitou, narozdíl od Kristen, žádný problém nemá. Točí jeden film za druhým, fanoušci mu stále přibývají, a tak se těší stále větší přízni u žen, kterou si náležitě užívá. Budou-li ho pánové v módě následovat, aby si získali své vlastní obdivovatelky, ukáže až čas, ale jeho přitažlivě ležérní styl se kloní na stranu kladnou.

FOTO:Kirsten Steward a Robert Pattinson

Filmový pár: Edward Cullen a Bella Swan, Zdroj: distributor filmu

Taylor Daniel Lautner se narodil v Michiganu v USA, tento dnes již osmnáctiletý mladík, který ve filmu hraje roli Jacoba Blacka, má na světě stále více obdivovatelek, které o něm říkají, že je neuvěřitelně sexy. Má opravdu pěkně vypracované tělo, jak už můžeme vidět i ve filmu.

Bella a Jacob

Filmová Bella a Jacob, Reálná Kristen a Taylor, Zdroj: distributor filmu

V reálném životě se vyžívá v upnutých tričkách a i proto, že je snědšího typu, mu velice sluší světlé košile, jež má rád. Doplňuje je dnes již tolika možnými, různými druhy jeansů. Při společenských událostech nedá dopustit na klasiku – černé kalhoty, černé sako a bílá košile jsou jeho jasnou volbou. Nakrátko střižené, tmavě hnědé vlasy nechává jen takStyl alá jak vstanu, tak jdu je mu vlastní. Občas pomocí gelu vytvoří na hlavě efektivního ježka.

Tak neleňte a jděte do kina na Twilight Ságu: Zatmění, a podívejte se na možné budoucí módní ikony.

Twilight: Zatmění

Twilight: Zatmění, Jacob a Bella, Zdroj: distributor filmu

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Twilight Sága: Budou hlavní představitelé módními ikonami?