Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Twilight Saga: Zatmění si užívá na turné

!SPECIÁL!Napříč USA: Dallas, Texas, Miami, Florida, San Diego, Kalifornie. Toronto a Vancouver v Kanadě. To jsou města, která Zatmění navštíví v prvních dnech.

Zatmění

Zatmění

Producenti filmu opravdu dělají vše možné pro své fanoušky a nechtějí ošidit žádného z nich, a tak se s filmem vydali napříč Amerikou. Twilgiht Saga pokračuje dílem Zatmění a diváci ho mohou spatřit v několika státech Severní Ameriky včetně Kanady. Dalším speciálem je možnost zhlédnout i dva předchozí snímky zdarma a poté zhlédnout premiéru třetího dílu.

Produkce Summit Entertainment bude svůj film doprovázet ve městech jako je Dallas, Texas, Miami, Florida, San Diego, Kalifornie a další. Celá garda se s filmem  objeví i v Kanadě. Fanoušci se tedy hlavních hvězd a štábu opravdu nabaží do sytosti.

Více o filmu naleznete v našem speciálu

Předpremiéra v českých kinech začala 29.6.2010. Ti, co si ale nestihli objednat lístky, mají možnost snímek navštívit v době, kdy se bude klasicky vysílat v kinech v ČR. Ani Češi nebudou ošizeni o tento upírský zážitek, který přináší spoustu zvratů v celém ději.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Twilight Saga: Zatmění si užívá na turné