×
TOPZINE.cz

Twilight sága: Rozbřesk přichází s novou oficiální fotografií k filmu!

Poslední snímek slavné Twilight ságy s názvem Rozbřesk (Breaking Dawn) překvapil internet svojí novou oficiální fotkou k filmu. Tajemství, které vyzařuje z obrázku, nebude chybět ani v upírském fantasy.

Nová fotografie k filmu Rozbřesk. Zdroj: distributor filmu

Režisér a scenárista Bill Condon předkládá další důvod, proč vidět čtvrtý snímek z Twilight ságy – s podtitulem Rozbřesk. Fanoušci jsou v rozpacích z nové oficiální fotografie, která představuje právě poslední díl ze slavné ságy, která do našich kin vtrhne v příštím roce. Na fotce je zobrazena ruka, která leží na chmýří a svírá pírko. Kolem filmu tak stihl už teď vzniknout opar záhady a tajemství. Fotka byla zveřejněna na internetovém portálu Twitter, kde byl napsán i komentář: „Přejeme všem Šťastný Den díkůvzdání a co nejlépe strávený svátek Černého pátku!“

Když se fanoušci této upírské romance zaobírali otázkou, odkud může nová fotografie pocházet, došli k názoru, že možná jde o Bellinu ruku na jejích líbánkách s již novým manželem Edwardem.

Na začátku tohoto měsíce byli herci Kristen Stewart a Robert Pattinson spatřeni při natáčení v Brazílii. Právě zde točili romantické scény do Rozbřesku. Odtud údajně směřovaly jejich cesty i do Louisiany, Mexika a Vancouveru.

O lásce Edwarda a Belly zatím vyšly tři filmy

Další novinkou, kterou produkce vyhlásila, je skutečnost rozdělení filmu na dvě části. Fanoušci Twilight ságy si tak budou muset (podobně jako u Harryho Pottera) počkat rok na další část. První díl má světovou premiéru 18. listopadu 2011, zatímco díl druhý až 16. listopadu 2012.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..