Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Twilight sága: Rozbřesk přichází s novou oficiální fotografií k filmu!

Veronika Jílková

Veronika Jílková

30. 11. 2010

Poslední snímek slavné Twilight ságy s názvem Rozbřesk (Breaking Dawn) překvapil internet svojí novou oficiální fotkou k filmu. Tajemství, které vyzařuje z obrázku, nebude chybět ani v upírském fantasy.

Nová fotografie k filmu Rozbřesk. Zdroj: distributor filmu

Režisér a scenárista Bill Condon předkládá další důvod, proč vidět čtvrtý snímek z Twilight ságy – s podtitulem Rozbřesk. Fanoušci jsou v rozpacích z nové oficiální fotografie, která představuje právě poslední díl ze slavné ságy, která do našich kin vtrhne v příštím roce. Na fotce je zobrazena ruka, která leží na chmýří a svírá pírko. Kolem filmu tak stihl už teď vzniknout opar záhady a tajemství. Fotka byla zveřejněna na internetovém portálu Twitter, kde byl napsán i komentář: „Přejeme všem Šťastný Den díkůvzdání a co nejlépe strávený svátek Černého pátku!“

Když se fanoušci této upírské romance zaobírali otázkou, odkud může nová fotografie pocházet, došli k názoru, že možná jde o Bellinu ruku na jejích líbánkách s již novým manželem Edwardem.

Na začátku tohoto měsíce byli herci Kristen Stewart a Robert Pattinson spatřeni při natáčení v Brazílii. Právě zde točili romantické scény do Rozbřesku. Odtud údajně směřovaly jejich cesty i do Louisiany, Mexika a Vancouveru.

O lásce Edwarda a Belly zatím vyšly tři filmy

Další novinkou, kterou produkce vyhlásila, je skutečnost rozdělení filmu na dvě části. Fanoušci Twilight ságy si tak budou muset (podobně jako u Harryho Pottera) počkat rok na další část. První díl má světovou premiéru 18. listopadu 2011, zatímco díl druhý až 16. listopadu 2012.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Twilight sága: Rozbřesk přichází s novou oficiální fotografií k filmu!