Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Twilight sága: Rozbřesk. Hackeři zveřejnili nové sexuální snímky

Jak je už známo, čtvrtý díl slavné ságy Stmívání s názvem Rozbřesk se hlavně zabývá vztahem mezi Bellou a Edwardem. Jak po rodinné stránce, tak i po té sexuální. Tudíž to nebude chybět ani před kamerou…

FOTO: Twilight Saga: Rozbřesk

Čtvrtý díl se už blíží!, Zdroj: distributor filmu

Jak tomu tak bývá, většina fanklubů a filmových maniaků (ale i hackerů) brouzdá po internetu, aby našli neodhalené a poslali to do světa dál. Studio Summit Entertainment se s touto aférkou chtělo vypořádat po dobrém – a to tak, že uživatele požádali, aby fotky, které neznámými technikami získali, ihned smazali. Produkce má k uveřejňování oficiálních snímků, plakátů a videí své lidi a sami musí zvážit, kdy je toto uveřejnění nejvhodnější. Tuto žádost samozřejmě podpořila i spisovatelka Stephenie Meyer, která je autorkou předlohy k filmům Stmívání.

„Na tento film jsme extrémně pyšní, ale někteří lidé nám tuto radost kazí. Je zde mnoho povedených scén a záběrů, ale všechno má vyjít na povrch až na filmovém plátně. Ničí nás, když vidíme, že se na internetu objevují věci, které měly být prozatím utajené.

Navíc byly všechny podklady nezákonně získané, a velice porušily soukromí herců, filmařů i produkce, která tvrdě pracuje na tom, aby film do roku 2012 dotočila. Prosím všechny, kdo tyto hlouposti šíří dál – zastavte to a smažte! Porušili jste veškeré snahy o to, abyste z filmu mohli být unešení. Snažíme se o to, aby vás snímek nadchl,“ dodala spisovatelka.

Uveřejněné snímky ukazují Bellu a Edwarda v posteli, narození dcery Renesmeé a Bellu v přeměněném stádiu upírky. Ještě některé jsou doposud online ke stáhnutí.

Poslední část Twilight ságy: Rozbřesk je rozdělena na dvě části. První má v Americe premiéru 18. listopadu, druhá 16. listopadu 2012.

V hlavních rolích uvidíme staré známé – Kristen Stewart, Roberta Pattinsona, Ashley Greene nebo nováčka Mackenzie Foy.

Twilight sága: Rozbřesk: část 1. (Twilight Saga: Breaking Dawn: Part One, The)

Fantasy/Romantický/Thriller
USA, 2011

Režie: Bill Condon
Hrají: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Peter Facinelli, Kellan Lutz, Ashley Greene, Jackson Rathbone, Nikki Reed, Taylor Lautner, Elizabeth Reaser, Maggie Grace, Dakota Fanning, Anna Kendrick, MyAnna Buring, BooBoo Stewart, Michael Welch, Rami Malek, Christian Camargo, Mía Maestro, Christian Serratos, Billy Burke, Sarah Clarke, Julia Jones, Alex Meraz, Gil Birmingham, Kiowa Gordon, Justin Chon, Chaske Spencer, Bronson Pelletier, Tinsel Korey, Andrea Gabriel, Noel Fisher

Premiéra v USA: 18. listopadu 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Twilight sága: Rozbřesk. Hackeři zveřejnili nové sexuální snímky