Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Twilight sága: Nový Měsíc na DVD a Blu-Ray právě vychází! Mějte upíry i u sebe doma

Jiří Hannich

Jiří Hannich

13. 6. 2010

!DVD, BR! Byla to láska na život a na smrt. Když Bella z rodu homo sapiens potkala upíra Edwarda, vzniklo sice neobvyklé, zato velice silné pouto. Tihle dva se do sebe okamžitě zamilovali. Upírská touha po krvi je však nenasytná a může přebít i hluboké city. Speciální dvoudisková edice dramatu Stmívání: Nový Měsíc přináší řadu zajímavých bonusů.

Zdroj: distributor filmu

Twilight sága: Nový Měsíc vychází a DVD a Blu-Ray

Film

Oslavy Belliných osmnáctých narozenin se účastní příbuzenstvo jejího miláčka. Bella se však lehce zraní a malá kapka krve na jejím prstu udělá z celé slavnostní chvíle fiasko. Bella je napadena jedním z upířích hostů, pro něhož je pohled na čerstvou lidskou krev příliš velkým lákadlem než, aby mu dokázal odolat. Edward svou milovanou zachrání, zároveň si však uvědomí jednu strašlivou věc: ve společnosti upírů je Bella vystavena neustálému nebezpečí. A protože nechce, aby se stala obětí upírských pudů, rozhodne se odejít. Trpící Bellu utěšuje vlkodlak Jacob, jejich přátelství se časem změní v cosi hlubšího a Bella se tak dostává do fáze, kdy je na čase, aby si ujasnila své city.

>> DVD si za zvýhodněnou cenu pořiďte tady <<

>> Blu-Ray zde<<

Předlohou k dalšímu dílu úspěšné filmové ságy byla i tentokrát kniha americké spisovatelky Stephanie Meyerové, jež prý k napsání hororově-romantického příběhu mladičké Belly a Edwarda inspiroval vlastní sen. A jak ukazují údaje o tržbách, snové příběhy dokážou zaujmout početné publikum. Už v první den svého uvedení do kin vydělalo toto existenciální drama v patřičném emo hávu přes sedmdesát milionů dolarů. Tím byl překonán dosavadní rekord snímku Temný rytíř.

Twilight sága: Nový Měsíc vychází a DVD a Blu-Ray Zdroj: distributor filmu

DVD a Blu-ray

Do půjčoven je druhý díl Stmívání uveden ve třech variantách: na klasickém DVD, ve speciální dvoudiskové edici s DVD obsahujícím bonusy a na Blu-ray disku, k němuž je v jednom balení přiložen rovněž bonusový disk. Těšit se můžete na několik interview s hlavními hereckými hvězdami a ještě na scény, jež se do už tak úctyhodné stopáže filmu nevešly.

Žánr: Romantický/Fantasy/Drama/Horor

Stopáž: 131 minut

Režie: Chris Weitz

Hrají: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner aj.

Zvuk: český, anglický

Titulky: české

Bonusy: videoklipy, vynechané scény, rozhovory s herci

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Twilight sága: Nový Měsíc na DVD a Blu-Ray právě vychází! Mějte upíry i u sebe doma