Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Tvůrce Griffinových se vrhá na hraný film. A možná přijde i Mark Wahlberg

Redakce

Redakce

23. 4. 2011

FOTO: griffinovi - family GuyOtec veleúspěšných TV sérií Griffinovi a Cleveland Show, Seth MacFarlane, připravuje ve spolupráci s Universal Pictures svůj režijní debut, komedii s prostým názvem Ted.

Benga v záloze

Mark Wahlberg si zahraje hlavní roli v komedii Ted, Zdroj: distributor filmu

Děj se odpichuje od jednoduchého přání malého Teda, který netouží po ničem jiném, než aby ožil jeho oblíbený plyšový medvídek. A jak už to tak ve světě filmů bývá, i to nejšílenější přání se vždy vyplní a plyšák ožívá. Ale nebojte se/nejásejte, žádný Kuky se tentokrát nevrací.

MacFarlane si pro nás připravil zcela jinou zápletku. Ted dospěje a je připraven vést spořádaný život se svou úžasnou přítelkyní. To se ovšem nedá říct o jeho oživlém vycpaném příteli. Ten je stále stejně neposedný a bezstarostný, čímž Tedovi v jednom kuse připravuje nepříjemná překvapení. Ted se tak na vlastní kůži přesvědčuje o tom, že splněná přání nemusí vždy znamenat vítězství.

A koho si mistr animovaných skečů přizval ke spolupráci na hrané prvotině? Hlavní roli Teda si zahraje Mark Wahlberg. Jeho posledního působení v žánru komedie jsme byli svědky loni, v hollywoodské krimi slátanině Benga v záloze. Úroveň snímku rozhodně nemůžeme vyčítat Wahlbergovi, i tak společně doufejme, že to tentokrát dopadne lépe.

Tedovu přítelkyni ztvární okouzlující Mila Kunis. Ta se už profesně poznala jak s Wahlbergem, při natáčení Maxe Payna, tak i s MacFarlanem, když spolupracovala na dabingu Griffinových. Dalším do party bude Patrick Warburton (alias Agent T z Mužů v černém 2) a nesmím zapomenout ani na Giovanniho Ribisi (60 sekund, Téměř dokonalý zločin).

Premiéra je naplánována na léto příštího roku, tak doufejme, že se Sethovi povede stejně dobře ve světě reálném, jako v tom animovaném.

Ted

Komedie
USA, 2012

Režie: Seth MacFarlane
Hrají: Seth MacFarlane, Adam Scott, Giovanni Ribisi, Mark Wahlberg, Mila Kunis, Joel McHale

Premiéra v USA: 13. července 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Tvůrce Griffinových se vrhá na hraný film. A možná přijde i Mark Wahlberg