Menu
TOPZINE.cz
Hudba

TV Nova k SuperStar: Všechny hlasy byly řádně započteny

Vlastimil Blažek

Vlastimil Blažek

6. 4. 2011

foto Noah EllenwoodJako obrovský průšvih vypadá letošní SuperStar, spousta lidí tvrdí, že jejich SMS zprávy nebyly započteny, nepřišla SMS o doručení hlasu, či poděkování. Vypukla obrovská debata.

foto Noah Ellenwood

Noah Scott Ellenwood, Zdroj: TV Nova

Miláček obecenstva, Noah Ellenwood, v posledním semifinále vypadnul ze SuperStar. Nebylo by na tom nic zvláštního, pokud by tisíce fanoušků netvrdilo, že šlo o podvod, že jim nepřišlo ani doručení odeslané SMS zprávy.

O kauze jsme informovali zde

Podle tiskové mluvčí TV Nova, Michaely Fričové, bylo ovšem vše v pořádku: „Hlasování v Česko Slovenské SuperStar proběhlo zcela v pořádku,“ vyjádřila se Fričová. „Podle našeho dodavatele, společnosti Erika, byly všechny hlasy řádně započteny,“ dodala.

A na otázku, proč nepřišly potvrzující SMS od operátorů dodává jediné: „Potvrzující zprávy chodí pouze od operátora O2.“

Jde tedy opravdu jen o snahu dostat Noaha zpět? Podle jedné divačky SuperStar už byly problémy v loňské soutěži. Taktéž byla poslána hromada hlasů soutěžící, která nakonec vypadla před finále. Ale řekněme si, proč by televize tlačila některé soutěžící na úkor dalších dále?

Výsledky budou prý zveřejněny na konci soutěže, jako vždy, aby nedošlo k žádnému ovlivnění.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

TV Nova k SuperStar: Všechny hlasy byly řádně započteny