Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Třinečtí Charlie Straight zahrají na Flédě

Redakce

Redakce

17. 2. 2010

charlie_straightVznikli před čtyřmi lety, byli nominováni na objev roku 2008 magazínem Filter a za pár let své existence už stihli objet jedny z největších českých festivalů. Řeč je o kapele Charlie Straight. Michal Novák se podepsal jako producent na jejich debutové desce She’s a Good Swimmer. Z té vyšel singl Your House, ke kterému kapela natočila videoklip a pokřtí ho v úterý 23.února v brněnském klubu Fléda.

Zrdoj: archív

Charlie Straight, Zdroj: archiv

Na indie-rockem nadupanou párty se můžou těšit všichni, kteří v únoru zabruslí na Flédu. I přesto, že třinecká čtverka Charlie Straight vznikla teprve nedávno, zaznamenala na svém kontě nespočet úspěchů, za které by se upsala většina českých začínajících kapel. Vystupovali na několika českých festivalech a objevili se i v televizních hudebních pořadech. Chlubit se můžou také tím, že jako první česká kapela vůbec zahajovali provoz pražského klubu Hard Rock Café.

Dále se můžete těšit na kapelu Voodooyoudo, původně elektronickou sestavu, která se rozhodla opřít do kytar. Z čehož vznikl charakteristický indie-rockový sound, líznutý punkovými a grungeovými prvky osmdesátkových zahraničních kytarovek.

Po koncertě bude následovat afterparty v režii zpěváka Voodooyoudo (DJ Ibe) v podobě jeho elektronického setu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Třinečtí Charlie Straight zahrají na Flédě