Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Trička s vtipným potiskem to řeknou za vás!

Redakce

Redakce

11. 3. 2011

FOTO: Trička s potiskem

Trička s potiskem jsou absolutní jedničkou a neměly by chybět nikomu, kdo má rád módu a módní výstřelky. Zakoupíte je téměř všude a investice do nich vás rozhodně bolet nemusí. Nezáleží na věku ani na pohlaví. Vybrat si může každý, kdo má styl.

FOTO: Pánská trika s potiskem Walta Disneyho

Ani pánové se nemusí stydět za Walta Disneyho, Zdroj: New Yorker

Milovali jste jako malí Walta Disneyho? Jeho postavičky vám uvízly v mysli a patří stále mezi oblíbené? Pak vybírejte potisky s motivy malé mořské víly, Mickeyho Mouse, Rychlé roty a dalších. Věřte, že v obchodech naleznete svého dětského hrdinu, se kterým se můžete pyšnit na hrudi nebo na zádech.

Čtete rádi komiksy a zbožňujete kladné i záporné hrdiny? Dáváte přednost animovaným komediím před situační komedií nebo telenovelou? Pak i na vás čekají trička s motivy vašich oblíbenců. Stačí si jen vybrat. Přijde vám to snad trochu infantilní? Možná, ale proč nenosit veselé a hravé oblečení, které je navíc maximálně pohodlné?

FOTO: Pánská trika s potiskem

Od příšer po roztomilé antihrdiny, Zdroj: New Yorker

Máte rádi, když nápisy a obrázky na oblečení něco vyjadřují? Ať už se jedná o momentální náladu, nebo jimi chcete něco vyjádřit. Naleznete je nejen na tričkách, ale i na mikinách, taškách či jiných doplňcích. Na triku s potiskem se mohou objevit i cvočky, krajky či flitry.

FOTO: Dámská tílka s potiskem

A máte to na triku, Zdroj: New Yorker, H&M.com (černé)

Vhodné jsou pro dívky i chlapce a bát se jich nemusí ani ti starší. Pánové si na triko s potiskem mohou přehodit mikinu nebo sako. Pokud zvolíte jako doplněk módní klobouk a šátek, omládnete o pár let.

Dámy mohou zvolit také mikinu nebo volnější vestičku. Připadáte si na takovou módu staří a zdají se vám potisky dětinské? Omyl. V Hollywoodu je nosí snad každá celebrita a ani taková Madonna není výjimkou.

FOTO: Pánská trika s potiskem

Řekni to trikem! Zdroj: New Yorker

Trička s barevnými postavičkami oblékejte k džínům a teniskám. Dámská trička s nařasenými rukávy můžete obléknout i ke sportovnější sukni nebo balerínkám.

Vše se odvíjí od typu trika, který zvolíte. Ne všechny působí sportovním dojmem. Co se týká šperků, tak řetízky, závěsy na krk nebo korále nechte raději doma. Triko je samo o sobě dost nápadité.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trička s vtipným potiskem to řeknou za vás!