Menu
TOPZINE.cz
Hudba

FOTO: Tři sestry oslaví narozeniny novým albem. Podívejte se do studia

Redakce

Redakce

6. 4. 2013

Legendární pražskou hudební formaci Tři sestry čekají v květnu 28. narozeniny. Fanoušci se mohou těšit na dva dárky, nové album a narozeninovou oslavu.

Nové řadové album s názvem Líná hudba, holý neštěstí spatří světlo světa 2. května a 17. – 18. května Sestry pořádají narozeninovou párty.

„Zjistili jsme, že neumíme vytvořit a hrát ploužák – sestrovské pomalé písně převyšují průměrné střední tempo většiny rádií a ty rychlé jsou fakt rychlé, tak jsme se s tím smířili a název tomu odpovídá,“ komentuje nezvykle dlouhý název alba zpěvák a frontman Tří sester Lou Fanánek Hagen.

Něco pro staromilce

Kapela jde s dobou, ale zároveň nezapomíná na tradice. Novinkou desky bude možnost zakoupit celé album i jednotlivé písně v digitální podobě přes web skupiny. Pro sběratele pak bude připravena limitovaná, číslovaná edice klasických vinylů, neboli elpíček.

Album kapela pokřtí 18. května na slavnostním hudebním narozeninovém večírku, který ponese název SESTRY 28 let OPEN AIR. Oslava začne už o den dřív (17. května), kdy kapele přijde popřát řada bandů tuzemské scény, ale dorazí i gratulant z Británie.

Párty se bude konat již tradičně na pražském koupališti Džbán a mezi gratulanty se objeví řada punkových a rockových uskupení. Nebudou chybět Zóna A, Visací Zámek, Plexis, Zvlášňý škola, Zakázaný ovoce, Apple Juice, Konflikt, Nežfaleš, E!E, Totální nasazení, Doctor P.P., SPS, MZH, De Bill Heads, Spínací Špendlík.

Popřát dorazí i punkáči z Velké Británie Cockney Rejects, kteří budou hlavní hvězdou pátečního večera. Více informací o akci, prodeji vstupenek a možnosti objednat si novou desku najdete na oficiálních stránkách kapely.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FOTO: Tři sestry oslaví narozeniny novým albem. Podívejte se do studia