×
TOPZINE.cz

Tři diety, které fungují. Vyzkoušejte naše tipy a konečně zhubnete

Stoprocentně účinnou dietu by jistě uvítal každý, kdo potřebuje zhubnout nějaké přebytečné kilo. Každá má ale své pro a proti. Najděte s námi tu ideální právě pro vás.

FOTO: Hubnutí
Ilustrační foto. Zdroj: sxc.hu

Ananasová dieta

Během této diety se konzumuje výhradně jen ananas a množství vody. Denně ho můžete sníst až 3 kg, což je přibližně 4200 kJ.

K úbytku váhy dojde sice rychle, tato dieta slibuje i kilo za den, ale snížení není trvalé. Ananas se nedá jíst dlouhodobě, a když se vrátíte do starého režimu, čeká vás nepříjemný jo- jo efekt.

Tukožroutská dieta

Základem této diety je tukožroutská polévka složená z množství zeleniny (cibule, paprika, celer, rajčata a zelí). Jí se každý den a její množství je neomezené.

Dieta slibuje vysoký úbytek váhy, a to dokonce až 8 kg za týden. Polévka je kaloricky chudá a tělo má díky ní dostatek tekutin. Během diety ale nehubnete tuk, nýbrž svalovou hmotu.

Atkinsonova dieta

Je založená na konzumaci masa, vajec a mléčných výrobků, které obsahují množství bílkovin a tuků. Během této diety jsou ale zakázány veškeré přílohy, tedy brambory a pečivo, kvůli vysokému obsahu sacharidů.

Výhodou je, že se v jídle nemusíte omezovat a nepočítáte kalorie. Zhubnete, ale budete pravděpodobně unavení, jelikož organismu budou chybět vitamíny, které je v tomto případě vhodné doplnit potravinovými doplňky.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..