Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Třetí večer s Česko Slovensko má talent se nesl na vlně zábavy

Petra Duhajská

Petra Duhajská

13. 9. 2010

FOTO: Česko Slovensko má talentV souvislosti s nedělními večery na stanicích Prima a JOJ nejčastěji znějí dvě slova; talent a show. A tentokrát se skutečně podařilo obojí spojit a diváci měli nejednou důvod ke smíchu i k nevěřícnému zírání doprovázenému otevřenou pusou.

FOTO: Česko Slovensko má talent

I Plzeň hledala talent, Zdroj: TV Prima

Už začátek pořadu tentokrát naznačil, že budou k vidění opravdu nevídané talenty. Sedmadvacetiletý Richard Nedvěd nepůsobil ani tak jako obyčejný kouzelník, kterých už se v soutěži několik představilo, ale spíš jako postava z filmu situovaného do devatenáctého či dřívějšího století. Jeho dvouminutové číslo by dokázalo přitáhnout pozornost i na přeplněném jarmarku. Skromně působící mladík pobavil celý sál i porotu a zaslouženě postoupil do dalšího kola.

Od tance až k pití piva

Ani taneční skupina Křečkovi muži nespoléhala jen na sílu svého uměleckého talentu. Přestože jejich tanec byl originální a technicky dokonalý a sám o sobě by jistě slavil úspěch, křečci předvedli, že i oni ke svým číslům neváhají přidat notnou dávku vtipu.

Tentokrát se nejroztodivnějšími čísly v sestřihu z castingů v divadlech opravdu nešetřilo. Mohli jsme vidět pískání se zavřenou pusou, free diving (tedy zadržování dechu pod vodou), fretčí agility, krávu Krasavici, exování piva (kde jinde než v Plzni) nebo jo-jování.

Kdo vzbudil 12. září největší pozornost?

Dívčí punkrocková kapela Sweet Zone si sice získala publikum a Lucii Bílou na svou stranu, Janu Krausovi i Jaru Slávikovi v jejich vystoupení ale niečo chýbalo, a tak nakonec toto trio i přes hlasité protesty diváků v sále vypadlo.

Vaneska Šanková a Marek Paťko, dva osmiletí tanečníci, svou cha-chou zcela nepřesvědčili, ale porota se jim přesto rozhodla dát šanci. Už po prvním ANO se ovšem tanečnice – snad úlevou – usedavě rozplakala.

Trio romských zpěvaček Sabrosa uchvátilo, Lucie Bílá ocenila zejména přirozený temperament, „se kterým se člověk rodí.“

Akrobatické duo Daemen tvořené Zdeňkem a Petrem zajímavým způsobem zkombinovalo sílu, eleganci a striptýz. Noví idolové divaček show začali v obleku a s buřinkou a na konci svého akrobatického představení už měli jen kalhoty s kšandami. Právem byli zahrnuti bouřlivým potleskem.

Patnáctiletá studentka Veronika Stýblová sice působila skromně a hlavně velice nervózně, ale její výrazný hlas, jehož barva uhranula nejen Lucii Bílou, byl naštěstí silnější než tréma. I přísný Jaro Slávik Veronice předpověděl dlouhou budoucnost v soutěži.

Příjemnou tečkou za třetím večerem s Česko Slovensko má talent byla Zuzana Sapárová, jejíž zpěv doprovázel F Dur Jazz Band. Zuzanina interpretace písně It’s Oh So Quiet od Islanďanky Björk byla správným zlatým hřebem programu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Třetí večer s Česko Slovensko má talent se nesl na vlně zábavy