×
TOPZINE.cz

Třetí večer s Česko Slovensko má talent se nesl na vlně zábavy

FOTO: Česko Slovensko má talentV souvislosti s nedělními večery na stanicích Prima a JOJ nejčastěji znějí dvě slova; talent a show. A tentokrát se skutečně podařilo obojí spojit a diváci měli nejednou důvod ke smíchu i k nevěřícnému zírání doprovázenému otevřenou pusou.

FOTO: Česko Slovensko má talent
I Plzeň hledala talent, Zdroj: TV Prima

Už začátek pořadu tentokrát naznačil, že budou k vidění opravdu nevídané talenty. Sedmadvacetiletý Richard Nedvěd nepůsobil ani tak jako obyčejný kouzelník, kterých už se v soutěži několik představilo, ale spíš jako postava z filmu situovaného do devatenáctého či dřívějšího století. Jeho dvouminutové číslo by dokázalo přitáhnout pozornost i na přeplněném jarmarku. Skromně působící mladík pobavil celý sál i porotu a zaslouženě postoupil do dalšího kola.

Od tance až k pití piva

Ani taneční skupina Křečkovi muži nespoléhala jen na sílu svého uměleckého talentu. Přestože jejich tanec byl originální a technicky dokonalý a sám o sobě by jistě slavil úspěch, křečci předvedli, že i oni ke svým číslům neváhají přidat notnou dávku vtipu.

Tentokrát se nejroztodivnějšími čísly v sestřihu z castingů v divadlech opravdu nešetřilo. Mohli jsme vidět pískání se zavřenou pusou, free diving (tedy zadržování dechu pod vodou), fretčí agility, krávu Krasavici, exování piva (kde jinde než v Plzni) nebo jo-jování.

Kdo vzbudil 12. září největší pozornost?

Dívčí punkrocková kapela Sweet Zone si sice získala publikum a Lucii Bílou na svou stranu, Janu Krausovi i Jaru Slávikovi v jejich vystoupení ale niečo chýbalo, a tak nakonec toto trio i přes hlasité protesty diváků v sále vypadlo.

Vaneska Šanková a Marek Paťko, dva osmiletí tanečníci, svou cha-chou zcela nepřesvědčili, ale porota se jim přesto rozhodla dát šanci. Už po prvním ANO se ovšem tanečnice – snad úlevou – usedavě rozplakala.

Trio romských zpěvaček Sabrosa uchvátilo, Lucie Bílá ocenila zejména přirozený temperament, „se kterým se člověk rodí.“

Akrobatické duo Daemen tvořené Zdeňkem a Petrem zajímavým způsobem zkombinovalo sílu, eleganci a striptýz. Noví idolové divaček show začali v obleku a s buřinkou a na konci svého akrobatického představení už měli jen kalhoty s kšandami. Právem byli zahrnuti bouřlivým potleskem.

Patnáctiletá studentka Veronika Stýblová sice působila skromně a hlavně velice nervózně, ale její výrazný hlas, jehož barva uhranula nejen Lucii Bílou, byl naštěstí silnější než tréma. I přísný Jaro Slávik Veronice předpověděl dlouhou budoucnost v soutěži.

Příjemnou tečkou za třetím večerem s Česko Slovensko má talent byla Zuzana Sapárová, jejíž zpěv doprovázel F Dur Jazz Band. Zuzanina interpretace písně It’s Oh So Quiet od Islanďanky Björk byla správným zlatým hřebem programu.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..