Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Trent Reznor z Nine Inch Nails nahrává nové album. S ničiteli andělů

Redakce

Redakce

2. 10. 2012

FOTO: How to Destroy AngelsFrontman americké kapely Nine Inch Nails Trent Reznor vydává 13. listopadu nové EP se svým vedlejším čtyřčlenným projektem How To Destroy Angels.

FOTO: How to Destroy Angels

How to Destroy Angels Zdroj: myspace.com

Americký muzikant Trent Reznor je známý hlavně jako jediný stálý člen industrial rockové formace Nine Inch Nails. V roce 2010 dal dohromady druhou kapelu How To Destroy Angels. Hraje elektronickou až rockovou hudbu a účinkuje v ní také Reznorova manželka, zpěvačka Mariqueen Maandig.

Čtěte také o novince od Placebo

Jejich nové EP nazvané An Omen (Znamení) bude obsahovat 6 skladeb. Reznorovi příznivce možná zarazí, že vyjde u nahrávací společnosti Columbia Records. O upsání se velkému labelu kapela dlouho přemýšlela.

„Rozhodli jsme se zkusit něco nového. Nezávislé vydávání je sice pěkné, ale má také spousty nedostatků. Chceme najít to, co je pro nás nejlepší,“ vysvětluje Reznor, který je jinak známý svým odporem k velkým labelům.

Název An Omen je výstižný, EP je předzvěstí alba, jež kapela plánuje vydat začátkem roku 2013. Bude teprve jejich druhým počinem. Stejnojmenný debut kapela představila před dvěma lety.

How to Destroy Angels – Is Your Love Strong Enough?

[youtube-height=25]Mz42uc8KnNk[/youtube]

How To Destroy Angels v minulosti mimo jiné vytvořili cover písně Is Your Love Strong Enough? od anglického zpěváka Bryana Ferryho, známého z Roxy Music. Song posléze zazněl ve filmu Muži, kteří nenávidí ženy.

Reznor fanouškům slíbil nová videa i živá vystoupení, která mohou očekávat v nejbližší době. Také prozradil, že pracuje na novém materiálu pro svou kmenovou kapelu Nine Inch Nails.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trent Reznor z Nine Inch Nails nahrává nové album. S ničiteli andělů