Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Trendy pro podzim a zimu 2012: Těšte se na květinové potisky a samet

Redakce

Redakce

10. 9. 2012

Podzim přichází a s ním i nové módní trendy. Je libo peplum, kůži nebo milatary styl? To vše a mnohem víc skrývá nová módní sezóna![album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/podzimni-zimni-trendy-2012/]

Vítejte v nové módní sezóně! Těšit se můžete na svěží využití klasických zimních materiálů i znovuobjevení staronových trendů.

Květiny v zimě

Kdo přišel s kacířským nápadem v zimě obléct šaty s květinovými potisky? Tak třeba Alexandra McQueen nebo Diane von Furstenberg! Rozhodně ale nečekejte barevnou jarní květinovou klasiku. Naopak! Květiny se tuto sezónu budou nosit výhradně na tmavých šatech. Výsledekem je pak sofistikovaný, ale zároveň nevšední trendy outfit.

Samet

Stejně jako pánové, i dámy se budou moci nechat hýčkat v sametových šatech, kalhotách, sukních a dokonce v celých oblecích. Tento vintage trend nás vrací do období, kdy dámy vypadaly jak dámy a unisex v oblečení nebylo na pořadu dne.

Peplum

Peplum se očividně jen tak z módy nechystá! V létě obchody zahltily peplum sukně a halenky i šaty všech cenových kategorií. V zimní kolekci ho ale najdete spíše v tmavém provedení, které působí luxusněji. Že jste si ještě žádný peplum kousek nepořídila? Neváhejte, nyní je nejvyšší čas!

Oversize tvary

Myslíte si, že základem je perfektně sedící oblečení? Tak to bude tato sezóna pro vás revoluční! IN jsou totiž oblé tvary na kabátech a kalhotách, které působí, že jsou vám o několik čísel větší. Volte ovšem oversized oblečení moudře! Snažte se v něm neztratit.

Anglický venkov

Kabáty, klobouky, kalhoty, šaty a vlastně všechno, co si můžete představit bude IN v kostkovaném provedení. Kombinujte k britskému oblečení vysoké kožené jezdecké boty a nebojte si dát i péro za klobouk.

IN budete také ve svetrech, úzkých kalhotách a ve všem z kůže a kožešiny. No není nadcházející módní sezóna zajímavá?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trendy pro podzim a zimu 2012: Těšte se na květinové potisky a samet