Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Trapasy během vystoupení: horké chvilky potkaly Lady Gagu i Katy Perry

Že neexistuje nic horšího, co se může muzikantovi přihodit, než že sebou během vystoupení švihne nebo přijde o hlas? Omyl – následující kompilace vám přiblíží, s čím vším se během koncertu musely níže uvedené hvězdy vypořádat.

FOTO: Lady Gaga

Ani současná popová královna není exscesu-vzdorná. Zdroj: Universal Music

Avril Lavigne

Punková princezna to na koncertě v Londýně tak rozjela, že přišla o svůj zvučný hlásek. Jako správná drsňačka to ale nevzdala a zazpívala si s pomocí fanoušků singl Complicated. Ruku na srdce, nezní líp, než kdokoli ve sprše v koupelně.

Rihanna

Známá provokatérka a skandalistka se při svém vystoupení moc nepředvedla. Když už selhal hlas, snažila se to RiRi aspoň dohnat provokativními pózami a gesty. Což se jí víceméně povedlo, jako vždy.

Katy Perry

Paradoxně v pěvecké soutěži, v americkém X Factoru, se Katy povedl husarský kousek. Očividně nebyla ten den ve formě, začátek songu Firework byl hodně udýchaný a pod tónem, ale Kate je i tak miláčkem publika.

Britney Spears

A máme tady další popovou divu, která si zazpívala v pořadu X Factor. I když v Britneyině případě o slově zpívala dost pochybujeme. Přijít do pěvecké soutěže, poskotačit si mimo rytmus a otevírat tlamičku do playbacku stálo zpěvačku jistě mnoho námahy. A pořadatele mnoho dolarů.

Lady Gaga

Nekorunovanou vítězkou se stává nenápadná Lady G. Ta své představení obohatila o mnohé zvracecí prvky, samozřejmě pilně zapracované do choreografie. Je to opravdu profesionál každým coulem. Kdo ví, jak dlouho tento kousek trénovala.

Katy Perry podruhé

Mnozí zpěváci a zpěvačky jsou učinění všeumělové. Taky si říkáte, jak zvládají hrát na tolik nástrojů a přitom bezva zpívat? Katy Perry musela jít (i když očividně nechtě) s pravdou ven.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trapasy během vystoupení: horké chvilky potkaly Lady Gagu i Katy Perry