Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Transmission 2014 se uskuteční i v Bratislavě. Lístky jsou od 39 euro

Martin Peška

Martin Peška

22. 1. 2014

Taneční megaakce s názvem Transmission, která v listopadu přilákala do pražské O2 areny 15.000 fanoušků dance music se v roce 2014 uskuteční i na Slovensku. Dnes to redakci magazínu TOPZINE.cz potvrdila Jiřina Jirušková z pořadatelské agentury United Music.

FOTO: Transmission 2014 v Bratislavě

Prvním potvrzeným jménem z line-upu Transmission v Bratislavě je DJské duo Aly &Fila. Zdroj: United Music Events

„V sobotu 15. března 2014 bude slovenská Bratislava hrdým hostitelem první zahraniční edice Transmission. Největší halová taneční akce ve střední a východní Evropě se uskuteční ve Slovnaft Areně,“ uvedla Jirušková.

Informace o akci:
Datum: sobota 15. března (od 20:00)
Místo: Slovnaft Aréna (Odbojárov 9, Bratislava).
Vstupenky: v předprodeji od 39 euro.

Návštěvníci první bratislavské edice Transmission se mohou těšit, že vstoupí do spirituální brány The Spiritual Gateway, show, která se již konala v Praze loni v lednu. Line-up složený z vystoupení sedmi umělců má být již brzy kompletně odtajněn.

Zatím bylo prozrazeno pouze DJské duo Aly &Fila, egyptské trancové legendy, které se na akci s pod názvem Transmission vrátí po šesti letech.

Podle slov pořadatelů je expanze akce na Slovensko logickým krokem. Na Transmission do Prahy totiž pravidelně cestovalo mnoho obyvatel právě z této sousední země.

„Slovensko je jen prvním krokem a v současné době jednáme s promotéry z mnoha dalších zemí, abychom zjistili, zda můžeme přinést Transmission i k nim. Nejprve se zaměřujeme na Evropu, ale kdo ví, možná že se jednoho dne vydáme i do zámoří, doufá Martijn van den Berg, project manager Transmission.

The YouTube ID of HPUE_c5zC_4#t=21 is invalid.

První Transmission se uskutečnila v únoru roku 2006. V roce 2007 si už událost nenechalo ujít 10.000 návštěvníků. Prozatím poslední, 10. edice, se konala na konci listopadu loňského roku ve vyprodané O2 areně v Praze.

Čím si Transmission získává fanoušky?

Transmission se snaží od konkurenčních tanečních akcí odlišit tím, že jednotlivé edice provází příběh na určité téma. „Tato dějová linka návštěvníky provází v průběhu celého večera. Téma noci se objevuje ve všech vizuálech během akce a také v krátkých intro videích, které představují jednotlivé vystupující DJe,“ doplňuje Jirušková.

Intro videa pro Transmission vytváří VJ tým Vision Impossible z Holandska, který je držitelem řady ocenění a je považován za špičku na poli VJingu.

Večer vždy vrcholí předem nahraným mixem trancové klasiky, doplněným o světla, lasery a pyro efekty.

Na slovenskou verzi Transmission jsou v současnosti v předprodeji vstupenky od 39 euro.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Transmission 2014 se uskuteční i v Bratislavě. Lístky jsou od 39 euro