Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Transmission 2012 v Praze nabídne lineup plný zahraničních DJs

17. listopadu 2012 se Praha stane dějištěm velké události pro příznivce elektronické hudby. V O2 Areně se bude konat devátý ročník tranceové akce Transmission.

Markus Schulz je jednou z hvězd Transmission 2012 Zdroj: markusschulz.com

Letošní Transmission s podtitulem The Spiritual Gateway (Duchovní brána) slibuje milovníkům trance zajímavý zážitek. Kromě doprovodných zvláštních efektů, které budou celou noc podtrhovat atmosféru, mnoho návštěvníků přiláká seznam účinkujících.

Figurují na něm zahraniční DJs, kteří jsou znalcům trance již dobře známí. Vedle nich se ale objeví i čerstvé objevy a nové formace.

Mezi stálice žánru patří britská formace Chicane, za níž stojí muzikant a producent Nicholas Bracegirdle, známý například hitem Saltwater.

Ke každoročním hostům Transmission se řadí také Markus Schulz, uznávaný německý DJ a producent působící v USA. Jeho vystoupení se již stala na Transmission součástí folkloru, a tak ani moc nepřekvapí, že letos zavítá do Prahy opět.

Schulz slibuje show plnou delikátních beatů a šťavnatý zvuk. O jeho schopnostech svědčí fakt, že byl počtvrté za sebou zvolen jako jeden z deseti nejlepších světových DJs.

Markus Schulz – Future Cities
[youtube-height=25]pm3R88gZv5A[/youtube]

Na Transmission se Schulz potká s jedním ze svých nadějných objevů, mladým americkým DJem vystupujícím pod přezdívkou KhoMha. Tuzemskou trance scénu bude zastupovat Michal Poliak, který si zahrál už na loňském ročníku. Letos svým vystoupením zahájí celý program.

Brány O2 areny se pro návštěvníky otevřou ve 20 hodin, Poliakův set začíná o půl hodiny později a hrát se bude až do brzkých ranních hodin. Vstupenky jsou k dostání v klasických předprodejích za 1250 korun, od října budou ceny postupně stoupat na konečnou částku 1490 korun.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Transmission 2012 v Praze nabídne lineup plný zahraničních DJs