Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Transformers 3: Optimus a Bumblebee vrací úder!

optimus-primez-bumblebee3Vůdce Autobotů bude opět středem pozornosti. Sam Witwicky je ostřílenější než kdy dřív a díky Shiovi LaBeoufovi se máme opět na co těšit! Přichází třetí díl nesmrtelných Transformerů! A čím nás překvapí?

Transformers 2: Pomsta poražených

Transformers 2: Pomsta poražených

V nově chystaném filmu Transformers 3 se Michael Bay (zde jeho profil) zaměří především na roboty. A ne ledajaké, jedná se totiž o legendární zachránce všeho: Optima Prima a Bumblebeeho, který v prvním díle představoval Samovo první auto. Poté se dokázal přetransformovat do gigantického robota, ze kterého měl mlaďoučký Sam nejprve strach, ale když zjistil, že musí zachránit svět, stala se z nich nerozlučná dvojka. Ve všem mu pomáhala kráska Mikaela Banesy, kterou ztvárnila Megan Fox.

V exkluzivním rozhovoru prozradil šéf animátorů Scott Benza, že pro Optima Prima a Bumblebeeho chystají změny. Bude se jednat spíše o vývojové úpravy technického rázu.

Hasbro Transformers

Hasbro Transformers

„Oba musí vypadat trošku víc dokonale,“ potvrdil Scott, který říká, že u Optima se bude muset zapracovat na jeho vzhledu. „Chci, aby vypadal jako opravdový hrdina,“ takové jsou představy animátora pro chystaný film. Ovšem průměrný divák si těchto změn nejspíš nevšimne, bude to hlavně změna pro odborníky a krajní fanoušky.

Animátoři mají opravdu hodně práce. Musí se s roboty opět pořádně poprat, aby vše bylo perfektní a vypadalo to skutečně.

Autoboti a Deceptikoni jsou již dlouhou řadu let na trhu jako dětské hračky od Hasbra, který tvrdí, že tyto výrobky jdou teď opravdu na dračku. Jedná se o roboty, kteří se dokážou přetransformovat v libovolný dopravní prostředek, a protože byli hned tolik populární, stali se hrdiny akčního animovaného seriálu.

Transformers 2 Zdroj: distributor filmu

Transformers 2 Zdroj: distributor filmu

Michael Bay je připravený vrhnout se do natáčení s mechanickými hračkami, a to se stejným štábem jako v předchozích dvou filmech. Shia LaBeouf a Megan Fox obsadí hlavní role a Steven Spielberg se ujme produkce.

Pokračování s názvem Transformers: Revenge of the Fallen je naplánováno na 1. července 2011 v USA a hned na to vtrhne i do moskevských a chicagských kin.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Transformers 3: Optimus a Bumblebee vrací úder!