Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Transformers 3: Natáčet se bude v Indianě

N347812-4ae45Filmování začne 13. dubna v Buffington Harbor v Gary, tedy na místě, které je určeno pro scénu odehrávající se v Rusku. Jaká místa pro natáčení si ještě producenti vybrali?

Transformers

Transformers

Natáčení třetího snímku ze série Transformers se blíží. Štáb již kontaktoval Indianu, aby je uvítala s otevřenou náručí, protože právě zde se bude část filmu natáčet. Podle magazínu Post-Tribune dal průmysl veřejných prací Gary’s Board povolení k natáčení již ve středu 31. března. Natáčet se tedy začne bez problémů, a to od 13. dubna. Dále je známo, že některé scény budou natočeny v Buffington Harbor, jež vlastní Majestic Star Casino.

Kde všude se bude točit?

Ben Clement, který je ředitelem Garyovy kanceláře, potvrdil, že majetek v celém objektu bude štábu při natáčení plně k dispozici. V prosinci se také byl v Gary podívat a s režisérem Michaelem Bayem (zde jeho profil) se dohodli na spolupráci. Produkce také oznámila další místa, kde by se chtělo natáčet. Patří mezi ně například Los Angeles, Chicago, hlavní město Washington DC, Florida a Texas. S herci Shiou LaBeoufem, Megan Fox a Joshem Duhamelem se podíváme i do Afriky, Moskvy či Číny.

Shia LaBeouf a režisér Michael Bay

Shia LaBeouf a režisér Michael Bay

Americká premiéra filmu je naplánovaná na 1. července 2011.

Více o připravovaném filmu naleznete tady a tady.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Transformers 3: Natáčet se bude v Indianě