Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Trancefusion Magic: Taneční lahůdka letošního jara se blíží mixovými kroky

Vlastimil Blažek

Vlastimil Blažek

20. 1. 2011

Průmyslový palác v pražských Holešovicích už 30. dubna přivítá spoustu hvězd aktuální trance music. Párty, která bude více než deset hodin dlouhá, slibuje skvělou pařbu.

foto Trancefusion

Trancefusion, Zdroj: trancefusion.cz

Pořadatelé veřejností velmi dobře přijaté akce chtějí, aby po celou dobu jarní Trancefusion nevycházeli fanoušci z údivu. Aby byl celý večer naprosto okouzlující. A proto Magic.

Andre Tanneberg po pěti letech znovu přijede se svým projektem ATB, z čehož mají pořadatelé upřímnou radost. Do Prahy dorazí zřejmě těsně po vydání chystaného alba, které plánuje na letošní jaro. Další hvězdou na nebi Transfusion Magic bude holandský producent Dash Berlin, který loni vystoupil v pražském klubu SaSaZu, kde zanechal vynikající dojem. Němečtí Cosmic Gate si také dokáží pořádně s fanoušky na parketě užívat a nejinak tomu bude jistě i 30. dubna v Praze.

Remixér hvězd jako jsou Moby, Pink či Christina Aguilera také nebude na Magicu chybět. Američan Sean Tyas je podle Armina Van Buurena jedním z nejtalentovanějších producentů současnosti. Tím ale výčet vystupujících zdaleka nekončí.

Duo maďarských producentů Myon & Shane 54 předvádí show plnou mashup mixů se spoustou vokálů a nástupů těch největších světových hitů, které se zdají nespojitelné. Velké hvězdy jim jejich písně s radostí mixovat nechávají a fanoušky tím dostávají do bodu tanečního varu.

Na exkluzivní Live Act Set se chystá německý Roger Shah, který se do Prahy údajně velice těší. Roger je autorem mnoha hitů, které v Live Act Setu dostanou ještě větší grády. Dalším DJem ze země tulipánů je DJ First State a českou scénu zastoupí sestava Bon Trip, která je složená z DJe Bon Finixe a DJe Tripmaina.

foto ATB

ATB, Foto: youtube.com

Premiérová návštěva Prahy čeká australskou zpěvačku Emmu Hewitt. Ta se do podvědomí posluchačů trance music dostala především díky hitům Waiting ve spolupráci s Dashem Berlinem a také Not Enough Time, která je společným singlem s Cosmic Gate. Vstupenky jsou stále v prodeji a pohybují se v rozmezí 890 až 2690 korun.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trancefusion Magic: Taneční lahůdka letošního jara se blíží mixovými kroky