Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailery za poslední týden: Země ztracených, Život je boj, Pařba ve Vegas

Jakub Mikuš

Jakub Mikuš

16. 5. 2009

zeme-ztracenychTentokrát tady máme dobrodružnou komedii Země ztracených. Pak se ocitneme uprostřed pouličních bojů ve filmu Život je boj a na závěr zjistíme, jak může skončit loučení se svobodou v komedii Pařba ve Vegas.


Země ztracených

(Land of the Lost)

Žánr: Komedie/ Dobrodružný/ Sci-fi

Režie: Brad Silberling

Hrají Will Ferrell, Anna Friel, Danny R. McBride, Eve Mauro a další

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 3.9.2009

Země ztracených na Youtube

Ve filmu jde v podstatě o to, že se skupinka tří dospělých lidí shodou zvláštních a snad i nešťastných náhod dostane na ztracený ostrov plný záhad. Co je však na tom celém nejdivnější, jsou prazvláštní obyvatelé a nezvyklé jevy a věci, které se zde dějí a nacházejí. Dokonce tu žijí i dinosauři. To všechno je však obalené a zamotané hromadou vtipných a někdy až trochu absurdních scén.

Trailer je jednoduše řečeno šílený, ostatně takový bude nejspíš i samotný film. Plno absurdních scén, které snad mohou být i vtipné, ale ve výsledku nic nového. Vypadá trochu jako parodie na Ztracený svět Sira A. C. Doyla a možná, že právě takový má být.

Život je boj

(Fighting)

Žánr: Drama/ Akční

Režie: Dito Montiel

Hrají: Channing Tatum, Terrence Howard, Cung Le, Antony Fešando, Luis Gurmán, Zulay Henao, Brian J. White

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 2.7.2009

Život je boj na Youtube

Shawn (Channing Tatum) žije v New Yorku a živí se jako padělatel. Špatný vztah s otcem a pradávná tragédie v rodině, to všechno pomalu způsobuje, že Shawn ztrácí jakýkoliv smysl života. Jednoho dne se však setká s Harveyem (Terrence Howard), který je legendou pouličních bojů. Ten Shawnovi rozšíří obzor a najde novou náplň života. Nyní bojuje na ulici proti nejrůznějším protivníkům.

Drsné podsvětí, drsné zápasy a drsný trailer. Dobrá hudba a samotné téma dělají tohle dílko celkem zajímavým. I když v podstatě jde jen o výměnu ran na ulici nebo v nějakém luxusním podniku s přihlížejícími boháči. Zkuste posoudit sami.

Pařba ve Vegas

(The Hangover)

Žánr: Komedie

Režie: Todd Phillips

Hrají: Bradley Cooper, Heather Graham, Zach Galifianakis, Justin Bartha, Jeffrey Tambor, Ed Helms

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 18.6.2009

Pařba ve Vegas na Youtube

Doug má pár dní před svatbou a tak se s trojicí kamarádů vyráží loučit se svobodou do Las Vegas. Po prohýřené noci se trojice přátel probudí, ale chybí ženich a oni si nemůžou za žádnou cenu vzpomenout, co se vlastně celou noc dělo. S pořádnou kocovinou a hlavou nafouklou k prasknutí to vlastně ani nejde. Nezbývá jim nic jiného, než zjistit krok po kroku, co se vlastně v noci dělo a najít ženicha. Stará známá zápletka v novém kabátě, tak uvidíme, jestli bude stát i tentokrát za to.

Co říci k traileru? Máte rádi bláznivé komedie s ještě bláznivější zápletkou? No tak právě tohle je trailer a bezpochyby i film přímo pro vás. Když k tomu přidáte ještě nalezené dítě a tygra v hotelovém pokoji, tak si můžete být jisti tím, že to bude stát za to.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailery za poslední týden: Země ztracených, Život je boj, Pařba ve Vegas