Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailery za poslední týden: Transylmania, Orphan, Ulovit miliardáře

Jakub Mikuš

Jakub Mikuš

13. 9. 2009

OrphanDalší týden vám přináší další trailery. Dneska začneme parodií na známé upírské filmy s názvem Transylmania, po něm poznáme jednu „milou“ mladou slečnu ve snímku Orphan a na závěr česká komedie Ulovit miliardáře.

Transylmania

Žánr: Komedie/ Horor

Režie: Scott Hillenbrand, David Hillenbrand

Hrají: Jennifer Lyons, Nicole Garza, James DeBello, Paul H. Kim, Natalie Garza, Patrick Cavanaugh, Musetta Vander, Oren Skoog

Země původu: USA

Premiéra v ČR: zatím neuvedeno

Transylmania na youtube.com

A je tu další snímek čerpající z odkazu Scary movie. Tentokrát to bude ale parodie na většinu známých upírských snímků, mezi jinými třeba na Van Helsinga. A co děj? Partička naivních amerických studentů, co taky čekat jiného, že? Vyráží na výlet do Transylvánie a ani v nejmenším netuší, co všechno je tu čeká. Prostě další ztřeštěná komedie utahující si tentokrát ze všeho upírského.

Ztřeštěný. Tohle jediné slovo, myslím, víc než stačí k tomu, aby popsalo trailer k filmu Transylmania. Jde o bláznivou upoutávku k ještě bláznivějšímu filmu. Najde se tu i pár celkem vtipných scén, takže ve výsledku není tak špatný. Zkuste posoudit sami.

Orphan

Žánr: Horor/ Thriller/ Drama

Režie: Jaume Doplet-Serra

Hrají: Peter Sarsgaard, Aryana Engineer, Vera Farmiga, Karel Roden nejml. a další

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 19.11.2009

Orphan na youtube.com

Ester je devítiletá milá holčička, která až do dnes vyrůstala v sirotčinci. Pak se na ni jednoho dne usmálo nevídané štěstí. Adoptoval ji manželský pár, který před nedávnem přišel o své jediné dítě. I přes bolestnou ztrátu se rozhodli adoptovat cizí dítě a Ester jim přijde nejvhodnější. Teprve když přijdou domů a adopce je vyřešena se dozvídají, co všechno jejich nová dcera skrývá. Je to opravdový „andílek“.

Děsivý. Může to znít jako klišé, popisovat trailer jedním slovem, ale tohle slovo jej vystihuje víc než dostatečně. Pokud se chcete bát, ale opravdu bát, ne třeba jako u Domu voskových figurín, tak je Orphan tím pravým filmem pro vás. Zkuste se podívat na trailer.

Ulovit miliardáře

Žánr: Komedie

Režie: Tomáš Vorel st.

Hrají: Tomáš Matonoha, Ester Janečková, Jiří Mádl, Gábina Partyšová, Tomáš Vorel ml., Bolek Polívka, Milan Šteindler, Josef Carda a další

Země původu: Česko

Premiéra v ČR: 1.10.2009

Ulovit miliardáře na youtube.com

Na vlivného miliardáře je nastražena past v podobě naplánované reportáže, která ho má konečně zcela potopit. Jenže člověk, který si tak těžce nahrabal svoje peníze, se přece jen tak nevzdá. Tak začíná film Ulovit miliardáře, v němž lovit bude úplně každý od policie, přes přítelkyně a novináře, až kdo ví kam. Jak to všechno nakonec dopadne a jak se přelévají informace od jednoho člověka k druhému, uvidíte již v říjnu v kinech.

K nové bláznivé české komedii, nový ještě bláznivější trailer. Jde o dobře zvládnutý a hlavně vtipný snímek, pokud tedy máte rádi české komedie. Na hudbě, která není vůbec špatná, se podílel již víc než dobře známý Dj Witch.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailery za poslední týden: Transylmania, Orphan, Ulovit miliardáře