Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailery za poslední týden: The Last Airbender, The Box, Zataženo, občas trakaře

Jakub Mikuš

Jakub Mikuš

4. 7. 2009

Novinkami mezi trailery v uplynulém týdnu bude další oživený anime seriál The Last Airbender, po něm to je hororové drama The Box a závěrem trochu na odlehčení animovaný snímek Zataženo, občas trakaře.

The Last Airbender

Žánr: Fantasy/ Dobrodružný

Režie: M. Night Shyamalan

Hrají: Noah Ringe, Dev Patel, Nicola Pellz,

Země  původu: USA

Premiéra v ČR: 12. 8. 2010

The Last Airbender na youtube.com

Po nedávno zfilmovaném anime seriálu Dragonball: Evoluce, přichází  na filmová plátna další hraný anime film. Děj The Last Airbenderse se odehrává na vzdálené planetě, kterou bývají čtyři národy, z nichž každý ovládá jeden přírodní živel. Národ ohně, ale už více jak století vede válku proti ostatním národům a pomalu začíná získávat převahu. Jedinou nadějí pro ostatní a znovu nastolení rovnováhy je příchod reinkarnace Avatara, vládce všech čtyř živlů. Je jím však pouze dvanáctiletý chlapec. Situace se ale stále zhoršuje a tak mu nezbývá nic jiného než se postavit svému předurčení čelem. Jak to všechno dopadne, však zatím zůstává otázkou.

Trailer sám o sobě slibuje velkolepou podívanou. Námět filmu nevypadá špatně a pokud jde o grafické zpracování, které k fantasy snímkům už tak nějak patří, i to se zdá být zvládnuté vcelku dobře. Trailer tak působí zajímavým a lákavým dojmem. No uvidíme, jak nakonec dopadne samotný film.

The Box

Žánr: Drama/ Horor/ Psychologický

Režie: Richard Kelly

Hrají: James Marsden, Cameron Diaz, Lisa K. Wyatt, Frank Langella, Jasmine Waltz, Gillian Jacobs a další

Země  původu: USA

Premiéra v ČR: 4. 2. 2010

The Box na youtube.com

Co by jste dělali, kdyby vám někdo nabídl krabici s jediným tlačítkem, které když zmáčknete, získáte jeden milion dolarů? Jistě by jste to bez sebemenšího zaváhání provedli, že? Ale jak by jste zareagovali, kdyby jste věděli, že pokud to uděláte, tak sice své vysněné peníze získáte, ale někde na světe přesně v ten okamžik vaším zaviněním, někdo pro vás úplně neznámý, zemře? Tak přesně před takové morální dilema je postaven manželský pár (James Marsden a Cameron Diaz), který prodělá těžkou zkoušku.

Dramatický  trailer, který předesílá, že samotný film si nejspíš hodně pohraje s psychikou hlavních hrdinů, ale jistě i některých diváků, je v celku zajímavý. Cameron Diaz jistě sama přitáhne k plátnům velké množství svých fanoušků a k tomu ještě neotřelý námět v dobře zvoleném střihu, jistě stojí za vaši pozornost.

Zataženo, občas trakaře

(Cloudy with a Chance of Meatballs)

Žánr: Rodinný/ Animovaný

Režie: Phil Lord, Chris Miller

Hrají: Anna Faris, Mr. T, Bill Hader, James Caan, Bruce Campbell, Andy Samberg

Země  původu: USA

Premiéra v ČR: 22. 10. 2009

Zataženo, občas trakaře na youtube.com

Snímek, který vychází ze stejnojmenné dětské knižní  předlohy spisovatelky Judy Barett, se odehrává v podivuhodném městečku nazvaném Chewandswallow. Co je však na městečku nejzvláštnější je asi to, že vždy během snídaně, oběda a večeře padají z nebe místo deště nebo sněhu, všemožné druhy jídel a nápojů. Tady neprší ani nesněží, místo toho z nebe padají třeba těstoviny, ovocné šťávy a různé jiné pochutiny. Flint, hlavní hrdina filmu, je nadějný mladý vynálezce, který by rád lidem svými vynálezy nějak ulehčil a pomohl. I sebe lepší nápad, ale může skončit katastrofou.

Nový  snímek z dílny Sony Pictures Animation, je určený opravdu pro celou rodinu. Jde opět o povedené animované dílko, které se pozvolna připravuje prorazit na filmových plátnech. Pokud máte rádi vtipné, animované, rodinné komedie, jistě by jste si neměli nechat ujít už samotný trailer k filmu Zataženo, občas trakaře.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailery za poslední týden: The Last Airbender, The Box, Zataženo, občas trakaře