Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailery za poslední týden: The Crazies, Víla Zuběnka, This Is It

Jakub Mikuš

Jakub Mikuš

11. 10. 2009

This-Is-It

Co přinesl nový týden? Samozřejmě nové trailery. A na co všechno se tedy můžete těšit? Jako první to bude remake hororu z roku 1973 s názvem The Craziers, po něm přijde bláznivá rodinná komedie Víla Zuběnka a jako třetí v pořadí je tu snad nejočekávanější film tohoto roku This Is It.

This is it

This is it

The Crazies

 

Žánr: Thriller/ Sci-fi/ Horor

Režie: Breck Eisner

Hrají: Radha Mitchell, Lisa K Wyatt, Timothy Olyphant, Presto Bailey, Daniele Panabaker

Země původu: USA

Premiéra v ČR: zatím neuvedeno

Remake stejnojmenného filmu z roku 1973 je na světě. Jedno malé americké městečko zasáhla zvláštní epidemie měnící jeho obyvatele v nemyslící zrůdy. Na místo přichází armáda s úkolem zcela eliminovat všechny nakažené. Ne všichni jsou však nemocní a podlehli šílenství. Teď však ti, kteří zůstali normální, musí bojovat o své životy nejen s armádou, ale i s vlastními sousedy.

Trailer začíná zlehka a jakoby jen nenápadně. Po chvilce se však začne rozjíždět a nabírat šílené tempo. Strach, všudypřítomné šílenství a vraždící nemyslící monstra. K tomu v druhé polovině hudba ostře kontrastující s obsahem snímku. Je to sice v celku zajímavé dílko, ale obsahově hodně chudé.

Víla Zuběnka

(Tooth Fairy)

Žánr: Rodinný/ Fantasy/ Komedie

Režie: Michael Lembeck

Hrají: Dwayne Johnson, Ashley Judd, Barclay Hope, Julie Andrews a další

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 4.2.2010

Po filmech jako Kráčející skála, Vítejte v džungli nebo třeba Král škorpión se Dwayne Johnson velice netradičně vrhl na rodinnou komedii. V podobě oblíbené zubní víly má teď napravit křivdy, kterých se dopustil jako hokejový trenér na svých malých fanoušcích a dokonce i na vlastní dceři. Nevyplácí se brát dětem jejich sny, nemuselo by to pro vás totiž vůbec dopadnout dobře.

Neuvěřitelně šílený, tak přesně tato slova asi nejvíc vystihují trailer k filmu Víla Zuběnka (Tooth Fairy). Snímek působí opravdu velice absurdně a k tomu ještě Dwayne Johnson v hlavní roli zubní víly, no ale nejspíš právě o tuhle absurdnost tvůrcům šlo. Komedie by ale nakonec nemusela být až tak špatná. Zkuste se však sami podívat na trailer a posoudit, jak na vás působí.

Michael Jackson´s This Is It

(This Is It)

Žánr: Hudební/ Dokumentární

Režie: Kenny Ortega

Hrají: Michael Jackson

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 29.10.2009

This Is It je v poslední době asi nejočekávanějším snímkem, který míří na plátna kin po celém světě. Fanoušci krále popu již nervózně očekávají, co všechno jim tento film ještě přinese. Jde o poslední, nejaktuálnější a snad i nejpřímější pohled do zákulisí připravovaného velkolepého turné, k němuž však již nedojde. Myslím, že je zcela zbytečné se o obsahu rozepisovat nějak víc, protože o tomto dokumentu slyšel snad už každý.

K traileru tedy také jen v krátkosti. Je velice intenzivní a je zcela jisté, že už tato upoutávka na fanoušky Michaela Jacksona zapůsobí hodně silným dojmem. Jde opravdu o jedinečný pohled do práce tohoto idolu milionů lidí. Dobrá hudba a zajímavý nápad podpořený posledním pohledem na to, co mělo být show tisíciletí.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailery za poslední týden: The Crazies, Víla Zuběnka, This Is It