Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailery za poslední týden: Sexy 40, Wall Street 2: Peníze nikdy nespí, Exmanželka za odměnu

Jakub Mikuš

Jakub Mikuš

7. 2. 2010

Sexy 40

Minul další týden a já vám opět přináším nové trailery. Dnes začneme snímkem s Catherine Zeta-Jones v hlavní roli, Sexy 40, pak se podíváme do drsného světa, ve kterém se točí velké peníze Wall Street 2: Peníze nikdy nespí a nakonec nová komedie s Jennifer Aniston a Gerardem Butlerem Exmanželka za odměnu.

Sexy 40 Zdroj: distributor

Sexy 40 Zdroj: distributor

Sexy 40

(The Rebound)

Žánr: Romantický/ Komedie

Režie: Bart Freundlich

Hrají: Catherine Zeta-Jones, Jake Cherry, John Schneider, Stephanie Szostak, Justin Bartla, Kate Jennings Grant, Lynn Whitfield

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 6.5.2010

Catherine Zeta-Jones je i ve svém už řekněme pokročilejším věku stále velice sexy. Tentokrát ztvárnila hlavní roli v romantické komedii. Zde si zahrála matku dvou dětí, spokojenou se životem a dobře zaopatřenou. Zdálo by se, že jí téměř nic nechybí a byla by  to možná i pravda, nebýt toho, že odhalila manželův úlet. Pohádka tak mávnutím kouzelného proutku skončila. Po rozvodu, přestěhování se a všem ostatním se však ani v nejmenším nehodlá vzdát a stát se nechtěnou ženou. Právě naopak, nebojí se vyrazit na lov. Jak to nakonec dopadne a kdo bude její kořistí, tak na to si musíte ještě chvilku počkat.

Každopádně zajímavý je trailer alespoň ze začátku, a to pěkným odhalením, které čeká nejen na hlavní hrdinku, ale i na diváky. Pak už je však spíše průměrný. I když jak je v něm vidět, tvůrci se snažili pojmout celý film přece jen trochu hlouběji, než jen jako přízemní komedii. Pochválit snad mohu ještě hudbu, která se k upoutávce celkem dobře hodí, ale to je tak asi všechno.

Wall Street 2: Peníze nikdy nespí

(Wall Street 2: Money Never Sleeps)

Žánr: Drama

Režie: Oliver Stone

Hrají: Michael Douglas, Frank Langella, Charlie Sheen, Josh Brolin, Vanessa Ferlito, Carey Mulligan, Shia LaBeouf

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 22.4.2010

The YouTube ID of UigclNEK7Ls&feature=fvsr is invalid.

Gordon Gekko (Michael Douglas) se opět vrací na scénu velkých peněz a stamilionových transakcí v pokračování úspěšného snímku z roku 1987. Tentokrát se mu ale do cesty staví mladíček, který má velký potenciál. Rozpoutá se nekompromisní bitva mezi největšími finančníky na nejznámější světové burze. Kam až může jejich rivalita dojít, je už ale otázkou samotného filmu.

Trailer se snaží působit drsně a nekompromisně. Jasný náhled na to, jak skutečně vypadá svět, ve kterém se točí velké peníze. Tvrďácká hudba, zajímavé ale nic neříkající střihy a tím to tak nějak hasne. Přesto by film nemusel být vůbec špatný a diváci mohou jen doufat, že naváže na úspěch předchozího snímku.

Exmanželka za odměnu

(The Bounty Hunter)

Žánr: Romantický/ Akční/ Komedie

Režie: Andy Tennat

Hrají: Jennifer Aniston, Gerard Butler, Jason Sudeikis, Siobhan Falkon, Dorian Missick, Cahy Moriarty, Christiane Baranski

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 22.4.2010

Jennifer Aniston a Gerard Butler patří v současnosti k jedněm z největších hvězd filmového plátna. Tentokrát si zahrají bok po boku v akční komedii. On je lovec lidí, kterých po Americe běhá nepočítaně a ona jeho bývalka, která spáchala zločin. Měla by se dostavit k soudu, jenže na to kašle a on má za úkol ji tam dostat. Zápletka je na světě a teď už jen stačí počkat, jak se to všechno vyvine.

Upoutávka je místy i trochu vtipná a hlavně nabízí divákovi ucelený dějový sled. Jenže tím to tak nějak končí. Ve skutečnosti na ní snad kromě herců není zajímavého skoro vůbec nic. Pokud bude i samotný film takový, půjde spíš jen o povrchní romantickou komedii, která ale vtipu pobrala jen velice málo.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailery za poslední týden: Sexy 40, Wall Street 2: Peníze nikdy nespí, Exmanželka za odměnu