Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailery za poslední týden: Old Dogs, Uzavřený Ostrov, The Time Traveler´s Wife

Jakub Mikuš

Jakub Mikuš

20. 6. 2009

Minulý týden byl plný slibných trailerů k ještě slibnějším filmům a hlavně plný velkých hereckých hvězd. Hned ze začátku je to komedie Old Dogs v hlavních rolích s Robinem Williamsem a Johnem Travoltou. V těsném závěsu za nimi pak následuje Leonardo DiCaprio ve snímku Uzavřený ostrov a výběr týdne uzavírá romantický film The Time Traveler´s Wife.

Old Dogs

Žánr: Rodinný/ Komedie

Režie: Walt Becker

Hrají: Robin Williams, John Travolta, Kelly Preston, Seth Green, Rita Wilson, Lori Loughin, Matt Diplom, Ella Bleu Travolta

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 7.1.2010

Old Dogs na youtube.com

Robin Williams opět na plátně a znovu v rodinné komedii, ale tentokrát za vydatného přispění Johna Travolty. Tito dva výteční herci nyní hrají dvojici kamarádů a spolupracovníků, kteří budou muset hlídat odrostlejší dvojčata. Dan (Robin Williams) totiž před nedávnem zjistil, že má děti, o kterých až do teď nevěděl. Teď je má dokonce na starosti. Dva přátelé však nejsou zrovna připravení na to starat se o děti. Dítka to samozřejmě hned vycítí, a tak našim dvěma hrdinům nastávají krušné chvíle.

A jaký je trailer? Pokud máte rádi trochu ulítlé, ale rozhodně vtipné a povedené komedie, rozhodně byste si ho neměli nechat ujít. John Travolta a Robin Williams jsou velkým lákadlem, k tomu se ještě přidává hudba ušitá traileru přímo na míru a výsledný dojem není vůbec špatný.

Uzavřený ostrov

(Shutter Island)

Žánr: Horor/ Psychologický/ Thriller

Režie: Martin Scorsese

Hrají: Leonardo DiCaprio, Jackie Earle Haley, Patricia Clarkson, Ben Kingsley, Michelle Williams, Max von Sydow, Elias Koteas

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 12.11.2009

Uzavřený ostrov na youtube.com

Píše se rok 1954 a U.S. Marshal Teddy Daniels v podání Leonarda DiCapria spolu s parťákem vyráží vyšetřovat útěk nebezpečné chovankyně z nápravného zařízení umístěného na opuštěném ostrově. Během vyšetřování však vyplouvají na povrch různé věci, které by měly zůstat skryty, a Teddy Daniels bude mít co dělat, aby zde nakonec sám nezůstal natrvalo. Film vznikl jako adaptace stejnojmenné knihy Dennise Lehaneho.

Chcete se bát a přitom vidět film se zajímavou zápletkou, ve kterém hraje v hlavní roli Leonardo DiCaprio? Zkuste se podívat na trailer k filmu Uzavřený ostrov. Ten je totiž víc než jen napínavý, je také plný skrytého strachu a mystiky. Skvěle zvládnutý střihový sled a je tu dílko, které by bylo škoda nechat si ujít.

The Time Traveler´s Wife

Žánr: Romantický/ Sci-fi/ Drama

Režie: Robert Schwentke

Hrají: Eric Bana, Rachel McAdams, Arliss Howard, Maggie Kastle, Ron Livingston, Tatum McCane, Stephen Tobolowsky a další

Země původu: USA

Premiéra v ČR: 17.9.2009

The Time Traveler´s Wife na youtube.com

Podle velice úspěšného a stejnojmenného bestselleru Andrey Niffenegger natočil Robert Schwentke film The Time Traveler´s Wife. O čem vlastně je? Pokud jste četli knihu, jistě netřeba nic objasňovat, ale pro ty, kterým se ještě do rukou nedostala, jistě nebude na škodu trochu nastínit děj. Henry (Eric Bana), je obyčejný mladý muž, který však trpí vzácnou a nevysvětlitelnou genovou poruchou, při níž nedobrovolně cestuje časem. Není to však schopný nijak ovládat, a tak zcela náhodně mizí a znovu se objevuje v minulosti nebo budoucnosti. Vždy se však jeho cesty točí kolem osob, které jsou pro něj nějak důležité. Když tedy poprvé, alespoň z vlastního pohledu, potkává svou budoucí manželku, vůbec neví, kdo to je. Postupem času ale zjistí, že ona už jej zná od svých šesti let, neboť ji v minulosti postupně navštěvoval, a jak čas běžel, došel Henry až zpátky do přítomnosti.

Plný romantiky, neočekávaně očekávaných setkání, cest časem a hlavně jedné velké lásky, tak takový je trailer k filmu The Time Traveler´s Wife. Báječná hudba a velká romance, pokud patříte k těm, kteří si u filmu i popláčou a máte podobné snímky rádi, je tenhle jako stvořený přímo pro vás. Proto neváhejte a zkuste se nechat nalákat trailerem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailery za poslední týden: Old Dogs, Uzavřený Ostrov, The Time Traveler´s Wife